За колата маска

  • 14 236
  • 45
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Реших вече да не се бърсна и се записах час за кола маска на оная работа. Козметичката ме пита - цял триъгълник, триъгълник или всичко.
Та обяснете ми какво точно означават тези неща

# 1
  • Мнения: 3 091
Всичко си е всичко... цял триъгълник - е и от долу на устните, триъгълник - само причесчица!
пробвай от всичко! аз си правя цял - много е гот!!!

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цял триъгълник е дюс, самолетна писта.
А само триъгълник е около бикини зоната.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
не,...кажете ми за всичко
освен триъгълник устни оффф срам ме е Embarassed

# 4
  • Мнения: 3 091
Какво точно те интересува?
няма срам тука! аз и дупе почиствам... За разлика от описаното в другата тема, поне обезкосмяването ми е страст!
Боли, но зависи от козметика. Остави ги да порастнат - пий един аналгин преди това - и няма да усетиш!

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: inamarkova
няма срам тука! аз и дупе почиствам... За разлика от описаното в другата тема, поне обезкосмяването ми е страст!
Боли, но зависи от козметика. Остави ги да порастнат - пий един аналгин преди това - и няма да усетиш!

така де и аз там ги махам, но това с дупето влиза ли във всичко?
Мен много ме е страх от болката, там е деликатна зона Embarassed

# 6
  • Мнения: 3 091
козметикът си знае... надявам се твоята да е добра!
дупето - мисля, че е отделно макар че моята не ми го таксува. Заедно са триъгълник и дупе... ама ходя там от 10 години! знам ли - може да ме черпят?!? Stuck Out Tongue
Единствено знам от мъж ми, че не е препоръчително да се прави кола под мишниците, защото мастните/потните жлези са много повърхностни и може да стане беля - там се бръсна

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
и друго искам д питам, козметичката ми е препоръчана, знаела задниците на цяло красно село и руски паметник, НО!! почиства ми тя триъгълника обаче там не се сеща...аз как да и го кажа. В смисъл има ли си и то някакво наименование като за триъгълника примерно

# 8
  • Мнения: 3 091
Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  smile3532
да ти почисти дупето... термин не знам! ей, много ме развесели!!!

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: inamarkova
Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  smile3532
да ти почисти дупето... термин не знам! ей, много ме развесели!!!

много ме е срам, а в събота имам час при нея
в каква поза ще ме чисти. на задна прашка ли?

# 10
  • Мнения: 3 091
стига моля те! ще ни бият админите--- при гинеколог срам ли те е? ама хич не й пука на козметичката...
задна прашка и не само - опъваш си бузите с ръце!!!  Stuck Out Tongue  #Milti  #Milti една крайно безпомощна поза, несъмнено...

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
майко мила....при гинеколог не ме е срам, но там не си опъвам бузките с ръце. Ох, дано сме сами в стаята

# 12
  • София
  • Мнения: 10 291
Ха-ха-ха... леле седя и се хиля като идиот....
Аз си ходя при една козметчка от 10ина години и някак вече съм свикнала и не ме срам...
И мойта се е случвало да ми забрави Д-то та се налага да я подсетя  Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 4 273
Не се срамувай, Деяна! Моята козметичка казва по този повод, че са станали повече от гинеколожки. Кажи цял триъгълник, а ако пропусне дупето, кажи, че искаш почистване и на дупе. То би трябвало да влиза в цената. Козметичката ти казва в каква поза да застанеш, какво да хванеш, как да се обърнеш. Не му мисли. Остави се в ръцете и. Мен ме почистват с гореща кола маска - цял триъгълник и дупе. Боли, но търпимо, а и няколкото минути болка си заслужават. После е толкова приятно!

# 14
  • Мнения: 6 314
Мислех да пускам нова тема, но ще пиша тук (надявам се DEianaZ да не ми се сърди). Ще се опитам да съм кратка.
Та значи... аз от незнам вече колко години се бръсна, като от 3 години комбинирам бръснене с епилация или кола маска.
Редуването го правя по препоръка на козметичка, тъй като след повече от 2 епилации или коли, косъмчетата стават слаби, не могат да пробият, започват да растат навътре и стават язвички.

Та ходех си аз периодично при една козметичка, от която бях невероятно доволна - бореше се до последното косъмче, ползваше някаква кола маска, която по принцип е за интимни части и не болеше особено, след процедурата ме мажеше с лосион за забавен растеж на косъмчетата, ползваше обезболяващ спрей за интимните части и т.н.

Последния път обаче се забавихме повече време и като излезнахме от стаята, шефката на салона вдигна луд скандал - какво било това, ходела съм веднъж на 2-3 месеца и сме се бавели по толкова време. Направо ми идеше да я убия. Държа се отвратително и все едно се обезкосмявам веднъж на 6-месечие.
От тогава не ми е стъпил кракът там. Така не са ме унижавали никога.

Та с две думи - търся си добра козметичка в София за кола маска - цели крака, цял триъгълник, дупе, ръце, мищници.

Общи условия

Активация на акаунт