Детска градина или "бабин дом"?

  • 2 098
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 467
Имам възможност да избера за дъщеря си - детска градина или "бабин дом". Като чета и слушам негативите за детски градини, все повече накланят везните за бабин дом. Но пък се чудя дали е по-добрия вариант наистина това...  Thinking

Мнения?
Благодаря предварително  Hug

# 1
  • Мнения: 1 172
Опитай с градина. Ако не потръгнат нещата - бабин дом. Нищо няма да загубиш с един опит, особено когато имаш възможност да коригираш избора си при необходимост.
Никой не може да ти каже кое е по-добро за ТВОЕТО дете - дали някоя конкретна градина или някоя конкретна негова баба Wink

# 2
  • Мнения: 276
аз също бих ти препоръчала да пробваш с градината. Може да му хареса на детето, а от това по-хубаво няма. Има негативи, но и положителните неща не са малко. Аз съм на мнение, че децата трябва да са при деца  Wink Виж за яслите не мисля така. Ако пък не стане бабата винаги си е вариант  Hug

# 3
  • Мнения: 4 111
аз също бих ти препоръчала да пробваш с градината. Може да му хареса на детето, а от това по-хубаво няма. Има негативи, но и положителните неща не са малко. Аз съм на мнение, че децата трябва да са при деца  Wink Виж за яслите не мисля така. Ако пък не стане бабата винаги си е вариант  Hug

И аз съм на същото мнение!

# 4
  • Мнения: 7 821
И аз смятам, че двете не се изключват. Пробвай с градината, ако много боледува спиряй я по-често и я пращай при баба, но си остави възможността да водиш детето и на градина.

# 5
  • Мнения: 3 622
Детска градина  Peace
За мене е по - добър вариант е детето да общува с други деца, а при баба си може да ходи винаги през другото време

# 6
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Детската градина си има своите предимства.
Детето има контакт със свои връстници, придобива разни навици и умения, които бабите, колкото и да се стараят, не могат да дадат.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 242
И аз съм за детската, ако детето е над 3 г.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Детска градина категорично.

# 9
  • Мнения: 2 631
Категорично за ДГ!!! Peace

Свеки има израз "бабина градинка", който ме влудява Close!

# 10
  • Мнения: 1 897
Аз също съм за детска градина.  Peace
Детето ще има възможност да се социализира,общувайки с други деца на неговата възраст.
Освен това всеки ден учителките в детската градина провеждат различни занимания на децата,които развиват познанията и уменията им и са съобразени с възрастта им.
И все пак:
Никой не може да ти каже кое е по-добро за ТВОЕТО дете - дали някоя конкретна градина или някоя конкретна негова баба Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 3 679
И аз мисля, че детската градина е по-добрия варинат.

# 12
  • Мнения: 338
И аз съм за детска градина.

# 13
  • Мнения: 2 070
Детска градина. Общува с деца, има различни и интересни занимания, учат нови неща. Бабите са потенциални разглезителки, разнежителки, тъпкачки с излишна храна и прочие...току виж си си създала един тип взаимоотношения, режими, ритуали и навици и бабата вземе, че ги наруши...Стават само за събота и неделя бабите и когато се налага.

# 14
  • Мнения: 4 668
Много зависи и от бабата все пак  Wink
Аз съм много доволна откакто синът ми ходи на градина и дори и да имах възможност , не бих го оставила при бабите . Просто няма вариант да му осигурят такива забавления !

Общи условия

Активация на акаунт