Проблем с избора на врати

  • 611
  • 4
  •   1
Отговори
  • г.Каварна
  • Мнения: 111
Драги майки, горещо ви моля за съвет. Предстои ни закупуване на интериорни врати за новопостроената ни къща, обаче се сблъскваме със следния проблем, зидарията на стените, а съответно и отвора за вратата, са много широки- 30 см. Трябва да поръчаме, врати с каси от 30 см, струва ни се, че тази каса ще изглежда много грозно самата врата все едно ще се намира в някаква ниша, ако някой има такива каси, или по някакъв начин е решил проблема, моля да сподели. Обмисляхме вариант за алуминиеви, но не ни допада.

# 1
  • Мнения: 794
Защо да изглежда грозно  newsm78 ... просто ще имате по-масивна каса .. това е.

Можете да я изберете светла (напр. "Избелен дъб") и така няма да я подчертавате ако толко ви притеснява ...

# 2
  • Мнения: 263
Аз също мисля, че няма да е грозно - може би си свикнала да гледаш по-тесни каси Simple Smile.
Саманта, ако нямаш против да позлвам темата ти - ще препоръча ли някой място за купуване на интериорни врати в София? Искам да префасонираме старата ни панелка, съответно не държа да са връхта на сладоледа, т.е. не ми се дават повече от 200лв на брой.??? И аз ще се спра на светъл цвят вероятно, че с тия "големи" пространства...

# 3
  • Мнения: 794
Lu ние поръчахме от "Intext", бяха доста по-скъпи от цитираната от теб сума, но ако не държиш на МДФ, двойни стъкла и т.н., а си вземеш врата от ламинат, която също изглежда страхотно мисля, че ще можете да се вместите около 300 лв...

Монтажа е много качествен , за разлика от другата фирма, която ползвахме  #Cussing out #Cussing out Просто не искам да си спомням през какво минахне  #2gunfire



А защо не разгледате на "Стройко"?

Миналата година имаше много атрактивни цени на някои производители от страната... Peace

# 4
  • Мнения: 263
Благодаря за идеята! Аз днес разбрах, че тече вече изложението Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт