относно Гинеколожка в Пловдив

  • 1 097
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Здравейте! Бих искала да Ви помоля да ми препоръчате гинеколожка ( по възможност да е жена) в град Пловдив и ако знаете да ми кажете колко струва прегледа при нея. Благодаря предварително!

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 09:02 от Ellypr

# 1
  • Мнения: 90
Здравей,бих ти препоръчала д-р Топалова.Аз ходя при нея и съм много доволна.

# 2
  • Мнения: 4 324
Eleonora_86 гинеколожка за следене на бременност ли? И задължително ли жена?

# 3
  • Мнения: 27
Eleonora_86 гинеколожка за следене на бременност ли? И задължително ли жена?




Не за следене на бременност, бе хора Simple Smile  Просто искам да си ида на преглед. Ходих при Топалова един път и сега пак си записах час при нея... имам бяло течение... това ми е проблема... Sad

# 4
  • Мнения: 117
Според мен Топалова за друго може да е добра ,но за микробииологии ,цитонамазки и т.н ,НЕ!!!
Имах раничка на шийката на матката,която тя въобще не забеляза и изкара резултат А група.Успоредно с това ходих и за течение -микробиология също безпроблемна,а проблем имаше.

# 5
  • Мнения: 27
Здравей, Бубичка! И  мен сега ще ме изследва за микробиологии, в понеделник ми взе там нещо за изследване и утре трябва да ходя да ми взима кръв. Ти можеш ли да ми кажеш горе-долу колко ти е взела за всичките тези работи? Защото на мен ми взе 45 лв. и така и не ми обясни какво влиза в тази сума и още колко ще трябва да плащам? Какво означава резултат "А група" и колко още групи има? Ще съм ти много благодарна, ако пишеш пак!  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 117
Ще ти пиша на лични

Общи условия

Активация на акаунт