Д-р Д.Станева-МД-Варна

  • 643
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 165
Здравейте,
Ходя на консултации при Д-р Станева в Майчин дом-Варна.Мисля да раждам при нея,но чувам доста противоречиви мнения.Моля споделете вашето... Благодаря Ви предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 55
Здравейте!
Преди по-вече от два месеца аз родих при нея с планово секцио. Тъй като не съм от Варна и консултациите /ако мога така да ги нарека/ ми бяха водени в нашия град. Аз бях твърдо решила, че ще раждам във Варна, и една моя приятелка, която преди две години ражда при Д-р Станева ми я препоръча. Отидох да се запиша при нея, когато бях в средата на седмия месец, и след обстоен преглед насрочихме дата за секцио. Не мога да ви опиша, колко спокойна излязох от кабинета и, защото вече си бях намерила Доктор! Самото раждане беше направо супер и понеже бях със спинална упойка, бях в пълно съзнание и ми беше много интересно - задавах въпроси, а тя ми отговаряше, и всичко мина толкова неусетно! Ако ми се наложи да раждам втори път, задължително ще бъда пак при Д-р Станева! Много, много съм доволна - отличен специалист! А сега все едно, че никога не съм раждала!

Общи условия

Активация на акаунт