Има ли някой запечен от Аптамил?

  • 1 137
  • 16
  •   1
Отговори
ima li niakoi zapechen ot APTAMILA

# 1
  • Мнения: 177
Цитат на: raia77
ima li niakoi zapechen ot APTAMILA

и аз мислех да задам този въпрос.мойта беба ака само по веднъж на ден,с големи напъни и то по съвсем малко.дали това е от аптамила??

# 2
  • София
  • Мнения: 15 198
Разделих въпроса в отделна тема. Надявам се, че така ще получите повече отговори.

# 3
  • Мнения: 1 753
Ние Imp  Не сме акали от онзи ден Imp А по принцип акаме само веднъж на ден, пак с голям зор и то в зеленикавата гама... Дадох й Дуфалак, та ще видим как ще подейства. Всеки път като се издриска за мен е празник  Confused

# 4
  • Мнения: 544
Аптамила регулира действието на червата.
Дъщеря ми  smile3550 по 5 пъти на ден до към 5 мес. После мина на 1-2 пъти, и до сега е така.  Grinning

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Явно си е до организъм,ами не до мляко.Понякога Александър(докато беше само на Аптамил),не акаше по 3дни.Друг път по 3-4 пъти на ден.От както почнахме пюретата стомаха си му стана редовен.Напразно смених Аптамил и Фризолак с Аптамил Confused

# 6
  • Мнения: 1 613
От 3 месеца сме на Аптамил. Ака през ден-два. Много рядко се случва да ака в два поредни дни.

# 7
  • Мнения: 987
ние акаме всеки ден по ведньж . понякога по няколко пьти . пие само аптамил.

# 8
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
не ще да е от Аптамил-а.

# 9
  • Мнения: 64
Дааа,ние докато пиехме Аптамил се случваше по 2 даже и три дни да не ака.Оправихме се като почнах да правя млякото с овесена водичка,ама като слушам повечето мами тук-май наистина си е вьпрос до стомахчето Thinking

# 10
  • София
  • Мнения: 1 062
Веси се запече когато започнах да и давам Аптамил. Мъчихме се, мъчихме се и накрая го смених с Фризолак. Сега си и е редовно стомахчето, но аз смятам, че си е до организъм, а не до мляко.
Дори сега малко ме е яд, че го смених, но няма пак да го сменям.

# 11
  • Мнения: 394
Съмнявам се да е от Аптамила.
В началото бяхме на НАН. От него бебчо взе да качва много бързо. Към 3 м. опитах с Фризолак - хем ми миришеше млякото доста гадничко, хем бебоче съвсем се запече.
Накрая се спряхме на Аптамил и това за нас беше "удър в десятката". В съчетание с плодови пюренца (домашно приготвени) от круша, сливи, ябълка и т.н. вече нямаме проблеми.

# 12
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Нас всички адаптивни млека ни запичат, включително и Аптимила. Не можем да се изакаме без водичка от овесени ядки. При нас много зле ни се отрази Аптимила, усилиха му се коликите и постоянно се напъваше и плачеше. Но е много индивидуално за всяко бебе.

# 13
i nie ot kakto sme na aptamil ni se uvelichiha kolikite i pochti postoiano se napuva me. Nashata pedi ni kaza che ne e ot mliakoto . Vie smenihteli go???   i ako ste -po dobre li ste?

# 14
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: raia77
Nashata pedi ni kaza che ne e ot mliakoto .


и е права Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт