Молив за очи с апликатор

  • 1 911
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Здравейте, момичета!
Препоръчайте ми молив за очи с апликатор. Когато си слагам молив за очи след това го размазвам леко за повече небрежност. Преди години една приятелка ми даде да пробвам и ефекта наистина беше стахотен. Защо още тогава не си взех- не мога да се сетя  newsm78 Ориентирала съм се към такива на Revlon и Lumene. Ама аз за други марки и не знам.
Предварително благодаря!   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 936
аз имам на Нина Ричи  Peace има още много марки ,които предлагат такива моливи-въпросът е каква сума може да отделиш!

# 2
  • Мнения: 83
Цената не е от значение, ако си струва парите. Все пак един молив го използвам много време  Peace

# 3
# 4
  • Мнения: 3 331
Не препоръчвам този на Lumene.
Много е твърд и се нанася трудно, а с апликатора по-скоро изтриваш молива, отколкото да го разнесеш.

# 5
  • Мнения: 90
НА REVLON!!!!!ИМАМ ТАКЪВ И Е СТАРХОТЕН. ЦЕНАТА МУ Е 13,90!аз лично съм мнооого доволна от него!

# 6
  • Мнения: 83
Ще си взема този на Revlon. Благодаря на всички!  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
Препоръчвам и този на Essence.

# 8
  • Мнения: 90
Препоръчвам и този на Essence.
не съм виждала на ESSENCE молив с апликатор, къде го има. може ли да покажеш как изглежда  Thinking

# 9
  • София
  • Мнения: 1 936
Аз имам на Clinique, страхотен е, мек и плътен

# 10
  • Мнения: 90
в каталога на Avon, който ще е в сила обаче чак април има моливи, които в единия край са с апликатор.
аз имам такъв на РЕВЛОН и много ми харесва. но бих пробвала на ESSENCE, защото съм доволна от продуктите им.

# 11
  • Мнения: 3 641
И от мен още един глас за Revlon. Много добър продукт! Peace

# 12
  • Мнения: 2 414
Аз имам на Clinique, страхотен е, мек и плътен
Може ли снимка и цена? Praynig

# 13
# 14
  • София
  • Мнения: 1 936
Аз имам на Clinique, страхотен е, мек и плътен
Може ли снимка и цена? Praynig
Ето такъв е. Моя е различен цвят, но не го намирам в момента в Ягодката
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=69960&goChar=C

Общи условия

Активация на акаунт