За грейпфурт

  • 815
  • 10
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Синковецът ми е на 1година и почти месец...мога ли да му давам грейпфурт? Ако не - кога ще мога да му давам?
Мерси за отговорите.

# 1
  • Мнения: 630
Да, смятам че можеш да му дадеш. Аз дадох някъде на същата възраст -прибавих четвъртинка към сок от други плодове, които вече беше опитвала. Нямаше реакции.

# 2
  • Мнения: 5 362
Да,можеш да му даваш.Стига да му хареса вкуса.
Цитруси може след годинката.

# 3
  • Мнения: 27 524
Може  Hug

# 4
  • Мнения: 4 784
след годинка и аз знам, че може цитруси, а специално грейпфрута съм чувала, че е доста полезен в грипно време, защото съдържа нещо като пеницилин.

# 5
  • София
  • Мнения: 15 198
Да,можеш да му даваш.Стига да му хареса вкуса.
Цитруси може след годинката.

Peace

# 6
  • Мнения: 707
Само като сок ли го давате или става и пасиран?

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Благодаря за отговорите.
Значи утре ще взема да му дам. Аз мисля да го пробвам първо не на сок. Обожавам грейпфурта и дано и той го обича.

# 8
  • Мнения: 27 524
Само като сок ли го давате или става и пасиран?

Циутрусите са или на сок, или на парченца, не мисля, че стават пасирани. Правят пяна и после децата се оригват страховито  Crazy
Аз и досега обаче махам ципата  Peace

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Аз и досега обаче махам ципата  Peace
Ми то за мене си махам ципата..та какво остава за чеде Crazy тя иначе много горчи бее Sick

# 10
  • Мнения: 27 524
Ми то за мене си махам ципата..та какво остава за чеде Crazy тя иначе много горчи бее Sick

Разбира се  Grinning Аз конкретизирах за ципата за децата за всички цитруси. Понеже на мандарини и портокали за мен не я махам, за него - да. А за грейпфрута - за всички важи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт