Домашен уред за фитнес

  • 1 553
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19 473
Здравейте момичета, искам да си закупя някакъв уред, вероятно от тези сайтове за хоум шопинг, който да е подходящ за възможно най-комплексни упражнения, да не заема много място (е, и да не е безбожно скъп, разбира се). Та въпроса ми е - някой от вас ползва ли такъв уред, може ли да сподели впечатления. Например една моя колежка си е закупила някакъв уред, който се клати - Body Slender за около 99 лв и е много доволна, но на мен ми се ще нещо по-комплексно, да натоварва възможно най-много мускули. Е, не е без значение и това да се използва лесно и без много-много настройки. Ще ви бъда много благодарна ако споделите опита си.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 966
Задай въпросчето тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=60.0

Там повече момичета ще ти отговорят.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 501
Аз бих ти препоръчала кростренажор или велоаргометър.По- добре първото.Според мен не пазарувай oт хоум шопинг нещо не ми вдъхват доверие.
  bouquet

# 3
  • Мнения: 6 958
Аз бих ти препоръчала кростренажор или велоаргометър.По- добре първото.Според мен не пазарувай oт хоум шопинг нещо не ми вдъхват доверие.
  bouquet


Най-добре кростренажор  Peace Всичко останало е просто загуба на пари  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 958
Аз бих инвестирала в спинбайк,ходех на спининг на стадион В.Левски-ммммм,много хубава аеробика,включваща всички мускулни групи,дори и коремните! newsm39

# 5
  • DE
  • Мнения: 967
Велоаргометър!  Peace

# 6
  • Мнения: 1 368
Аз бих инвестирала в спинбайк,ходех на спининг на стадион В.Левски-ммммм,много хубава аеробика,включваща всички мускулни групи,дори и коремните! newsm39
  и аз съм ЗА спинбайка.newsm10
От вчера имам в къщи - невероятен кардио уред.За сведение ходя на фитнес от 4-5год. и наистина мисля,че това е уреда за топене и горене на калории!

# 7
  • Варна
  • Мнения: 870
момичета какъв е този хуред-спинбайк.Аз със две ръце мога да гласувам само за кростренажора.Мъжо сега от Китай ми носи някакъв комбиниран-степер,велогометър и кростренажор едновременно.Ще го видим какъв е само да дойде контейнера ще ви се похваля Peace

# 8
  • Мнения: 1 368
момичета какъв е този хуред-спинбайк.Аз със две ръце мога да гласувам само за кростренажора.Мъжо сега от Китай ми носи някакъв комбиниран-степер,велогометър и кростренажор едновременно.Ще го видим какъв е само да дойде контейнера ще ви се похваля Peace
Спин Байк е вид колело,

# 9
  • Мнения: 14
Аз имам от месец кростренажор и мога да каже твърдо ,4е 1 кг мазнинки са си заминали от тялото ми.Адски съм доволна от инвестицията която направих не спазвам никакви хранителни режими хапвам си както винаги.Резултата е супер корема ми се изчисти от мазнинките дупарата се оформи рацете също:-) с две ръце гласувам за кростренажора Simple Smile

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Аз имам от месец кростренажор и мога да каже твърдо ,4е 1 кг мазнинки са си заминали от тялото ми.Адски съм доволна от инвестицията която направих не спазвам никакви хранителни режими хапвам си както винаги.Резултата е супер корема ми се изчисти от мазнинките дупарата се оформи рацете също:-) с две ръце гласувам за кростренажора Simple Smile
Каква марка е?

# 11
# 12
  • Мнения: 19 473
Някой зная ли от къде в София мога да се снабдя с качествен кростненажор или спин байк - нямам представа в кои магазини мога да намеря нещо хубаво на нормални цени. В Технополис видя само NEO но марката нещо ме смущава - като ще си купувам NEO, по-добре да си взема от хоумшопинг на половин цена.

Общи условия

Активация на акаунт