Търся дистрибутор на RSI

  • 2 904
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 794
Здравейте търся дистрибутор на Royal Sales International в София:

http://rsi-maria.hit.bg/nachaloJ.html

Аз поръчвам на  свекървата, но от Бургас малко трудно ми ги доставя  Mr. Green

Няколко техни продукта се оказаха много добри:

1. Масло от чаено дърво - почти като крем "Здраве" (разбирайте за всичко) го използвам;

2. Аляска гел - незаменим след няколко часа поход в планината  Wink

3. Дентисепт - ужасно помага против възпалителни процеси;

4. 101 билки - пак са "ок" за гаргара...

5. Кремчетата не са зле!


Сега искам шампоани и антицелулитна вана....


Моля за координати на лични   bouquet

# 1
  • Мнения: 794
Е не  мога да повярвам, че никой не ги е ползвал....

 newsm78

# 2
  • Мнения: 5 317
аз за сефте ги чувам.

# 3
  • Мнения: 1 350
Само съм чувала,че продуктите им са страшно добри.Ползвала съм само кърпата им за почистване на стъкло от която съм много доволна,но най-вече ме спечелиха с парфюмите си- тези,които са оригинални като съдържание,а само опаковката е на RSI-100мл.за около 49 лв.Препоръчвам ги,както и двата шампоана за коса- бяха изчерпани и не можах да си взема. Peace

# 4
  • Мнения: 794
A да, микрофибърните кърпи са супер, мопа за под още не съм го купила, малко скъп ми се вижда...

# 5
  • Варна
  • Мнения: 407
Имам маслото от чаено дърво, наистина е много добро Peace За съжаление не мога да ти помогна с координати на дистрибутор/ка, моята също е от Бургас.

# 6
  • Мнения: 539
е аз пак за Бургас познавам дистрибуторка,съжалявам,но ще попитам дали не познава някой от София,нали там би могъл да е главния офис

# 7
  • Мнения: 1 277
Аз съм дистрибуор на RSI, но съм във Варна. Мога да попитам моята спонсорка дали познава дистрибутори в София. Ако намеря- ще ти пратя координати на лични.

# 8
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Има телефони за контакт и емейли. Защо не им пишеш и не ги питаш дали имат за София дистрибутори. Признавам за пръв път чувам за тази фирма.

# 9
  • Мнения: 738
Фирмата е много добра Peace Чаеното дърво е уникално, имам и невена, и аляска гела, и дентисепта, и златното олио, и един крем с жожоба за тяло. И няколко кърпи и един моп имам.Много добри продукти! Обаче и аз съм от Бургас, пък и скоро и изгубих на дистрибуторката дирите newsm78

# 10
  • Мнения: 794
Аз за Бургас имам координати на дистрибутор, ако те интересува Naomi ще ти ги пратя...


Този крем с жожоба е много готин, обаче от мъжа ми не мога да се вредя до него  Crazy 

# 11
  • Мнения: 738
Аз за Бургас имам координати на дистрибутор, ако те интересува Naomi ще ти ги пратя...


Този крем с жожоба е много готин, обаче от мъжа ми не мога да се вредя до него  Crazy 

Давай Hug

# 12
  • Мнения: 15
Мога да те свържа с дистрибутор от София.

Общи условия

Активация на акаунт