Pomosht tarsia si lekar

  • 757
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Zdraveite  momicheta. Dali  moge niakoi da mi preporacha dobar lekar  za ince  ili in vitro. a dali v medicinska akademia se praviat .

Здравейте момичета. Дали може някой да ми препоръча добра клиника за инсе или ин витро а дали в медицинска академия се правят.

Пиши на кирилаца. Има КРЕДОР (горе до бутончето "ИЗХОД" има едно квадратче "EN" с него можеш да пишеш на кирилица)

Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 10:13 от Верити

# 1
  • Мнения: 4 324
Здравей Силви,

Предполагам питаш за София. Не знам дали в медицинска акдемич се правят, но потърси инфо тук из форума има много мнения за клиники.

Какъв е проблема при Вас, не може  ли първо с инсе да се пробва?

# 2
  • Мнения: 1 950
silvi81, има заковани теми за инсеминации и ин витро. Прочети там.
Въпросът ти не е зададен правилно, за да се стигне до инсе или ин витро трябва да се извърви определен път. Това не е да отидеш като на фризьор и да кажеш искам днес едно ин витро.
Разкажи историята си, сподели защо се налагат АРТ процедури, кой лекар си посещавала до сега, какви изследвания си правила.....

# 3
Цветунчо е прав за съжеление  по- добре е да ходиш при д-ра при когото имаш изследванията и е стигнал до извода за инвитро . Ако потърсиш друг то кошмара започва от начало, всички д-ри са еднакви . То е като да се качиш на друг автобус защото шофьора е по- добър. Отделен е въпроса ако ти смяташ, че не е достатъчно това което ти е направено до момента. Май трябва да споделиш newsm78

# 4
  • Мнения: 7 718
Силви, отиди в клиника по стерилитет, определено МА не  е добро място.

# 5
  • Мнения: 939
Цветунчо е ТЯ!

По темата, silvi81 , и аз като теб с първият си пост във форума се изцепих с някакъв подобен въпрос за инсеминация. Определено има неща, които трябва да се направят, преди да се пристъпи към АРТ.

# 6
  • Мнения: 1 143
Не бих препоръчала МА 

# 7
  • Близо до София
  • Мнения: 896
както и другите момичета са ти казали, ориентирай се към специализирана клиника по стерилитет.
В София има доста - но моите впечатления са, че най-посещавани са Клиника Надежда /д-р Стаменов/, Клиника д-р Щерев и Клиниката на д-р Владимиров. Разгледай им сайтовете и се ориентирай, няма да ти е излишно да се поровиш в темите тук /има специализирани/ и да проучиш мненията за доктори и клиники на момичета във форума, които са се натрупали с времето. yes
Успех ти пожелавам и да намериш най-подходящата клиника и най-подходящия лекар за теб  smile3543  costumed050

# 8
  • Мнения: 9
Благодаря  на всички  за  мненията . Да  ви  споделя  аз  съм омъжена от 9години  на 26 съм. Когато  бях на  19  отидох в клиниката на др Табакова  мисля  но тогава ми казаха  че  сам много млада да се притеснявам.И така до  2003 год когато отидохме да живеем в  Испания  и започнах  да правя там изследвания  но тъи като  се чака много  време  за  специалист  изгубихме 3 години  в чакане. През които  направих нужните изследвания  и  ми казаха че  няма  проблем  но.... и ни записаха  в един   дълъг  списък  на чакащ ти  за инсе и така  чакам вече  1год и 9м  и няма  изгледи  да се обадят. Преди  3 месеца  си дойдохме за постоянно  тук в България  записах  час  за др Владимиров  но не съм очарована  от вратата  ме започнаха  с едни  500лв  и никакви  прогнози  за скорошна  развръзка  при  положение  че  имам  направени  много  изследвания  но винаги  има какво ощте предполагам  но  нямам възможност  да правя изследвания от които в крайна сметка  ще се установи  че  освен инсе или ин витро  няма  какво друго да направим.Когато  попитахме направо да направим  инсе каза  че  може  но шанса  да забременея е 8% а и доколкото  съм чела има  различни  видове инсе. Съжалявам  ако съм била досадна  ама вие  искахте да споделя Grinning  Успехи  на всички

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Силви, да не те стряскам, но и тръби се запушват, и хормони се променят. Сигурно за това се тези 500лв. Една проверка за проходимост на тръби, един пакет хормони + задължителните цитонамазка и микробиология и те ти ги 500-те лева. За съжаление мила повечето процедури са скъпички и почти нищо не минава по касата.
А колкото до "никакви  прогнози  за скорошна  развръзка ", лично мое мнение, не бих повярвала на лекар, който от вратата без да направи поне едно изследване, тръгне да ми обещава скорошен успех. Но пак казвам, аз така си разсъждавам.

# 10
  • Мнения: 2 423
Силви не си досадна Успех и на теб Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт