Ще летим със самолет

  • 669
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 313
Малко късно се сетих, защото ние летим утре на обяд, но ми се иска да знам, дали летенето оказва влияние върху кърменето. Моята педиатърка ми беше казла, че на една майка и спряла кърмата от летене със самолет. Не че ще отменя полета, ама да знам какво да очаквам.
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 182
За пръв път чувам такова нещо. Малкия летя за пръв път на 8 месеца. Съвпадна с никнене на зъби - беше ужасно пищене в самолета на отиване, взе че изкара и единия от четирите набъбнали зъби.

Задължително е при излитане и кацане да го кърмиш или да пие течности - да не му се запушат ушите. Облечи го удобно - в гащеризон, напр., не панталони, за да не му се разгащва кръстчето. 

Ако си има собствено място, ще ти е малко по-леко. Успех!

# 2
  • Мнения: 2 467
Имам 4 полета като кърмеща - двата по 2 часа и два по 9 часа. Не само не ми спря, ами от постоянното висенен на циците се вдига кърмата  Laughing Но пък е по-лесно с цицата в самолета. На дългите полети хлапето си цока и зяпа филмче, а аз спокойна че не гоня лудо дете из самолета  Mr. Green С кацането и кърменето внимавай. При нас едното беше дъъълго кацане +кофти време+ гадно друсане, в резултат на което бебата повърна обилно.

# 3
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Никакъв проблем - само ако е голяма часовата разлика между двете страни ще трябва малко време за да се нормализират хормоните и може да преливаш от кърма вечер а сутрин да е по-малко от обичайното.
Иначе по самолетите наистина е много по-лесно с цица вместо с шишета.

# 4
  • Мнения: 313
Благодаря ви мами  Hug За пореден път ме успокоихте  Heart Eyes

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
И аз да вметна, че нищо няма да ти стане Simple Smile
Даже е много удобно, че си носиш млякото под ръка, дето се вика.

# 6
  • FRANCE
  • Мнения: 2 223
I az da se vmetna Grinning

Dewojkata se zakachi za tsitsata i mu udari edin san i niamashe nikakvi problemi  Laughing
naistina s tsitsa e mnogo po-udobno i bebcho ne go boliat ushite (men me boliaxa). Ako pak sluchaino ne iska da suche zapushi mu ushite (samo pri katsane i izlitane za da ponese po-leko naliaganeto.


Lek polet

Общи условия

Активация на акаунт