Може ли сиренце крема на 9 месеца?А кашкавал?

  • 1 952
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 169
Е мога ли да давам на бебето си в тази възраст сирене крема и кашкавалче?Хапваме попарка с изкиснато сирене та се зачудих за крема и кашкавал.А сме яли и кисело мляко с бисквити.Вие какво ще ме посъветвате????

# 1
  • Мнения: 707
След годинката може  Peace. Това според педиатър. Ама само zа каШкавала, zа крема сиренето не zнам  newsm78.

# 2
  • Мнения: 1 467
Само ще ти кажа, че тук в Италия на мен ми казаха от седмия месец да давам сирене тип Филаделфия, което ме навежда на мисълта, че може. Но все пак питай педиатъра. Иначе знам, че в Англия дават Чедар (което е като бг кашкавала) след 6 навършени месеца.

# 3
  • Мнения: 27 524
Може.  Peace

# 4
  • Мнения: 1 897
Кашкавал аз дадох след годинката.
За крема-сиренето предполагам ,че може.

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Може!Сиренето "Филаделфия" е страхотно и безсолно, за разлика от повечето кашкавали.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 457
Сирене Филаделфия може. Според мен за кашкавал е малко рано. Все пак той е доста по-мазен, тежък и солен  Peace

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
Може  Peace

# 8
  • Мнения: 4 784
От няколко дни давам на бебо кашкавал. Крема сирене не съм пробвала, но е добра идея. Иначе обезсолено му давах, но не го хареса.

# 9
  • Мнения: 327
Давам и двете храни от годинката.Нашата много обича кашкавал.

# 10
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Може,аз съм давала по малко. Peace

# 11
  • Мнения: 865
аз бях чела за кашкавала,че е солен и натоварва,а в същия момент го има в някой пюрета-зеленч.лазаня на Семпер напр. newsm78 и аз се обърках #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт