Имате ли наблюдения върху българските кестени?

  • 2 404
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
  Ще ме прощавате за темата  Mr. Green
 Темата е за кестени, а не за копита. За бъргарски, натурални кестени. По телевизията не съм забелязвала понеже мъже синоптици няма, но пък по улицата понякога се набива на очи разпределението на кестените. Някои предпочитата да си ги нареждат дин до друг-ексцентрично и обемисто ми се чини, а и доста се набива на очи  Mr. Green  Други си резделят грижливо и много държат да си вдигнат панталоните до над пъпа-кобинацията е потресаваща и притежателките на камилски копита могат пасти да ядат Laughing. Трети...хм, няма братче никой, ще кажеш че кестени липсват. Защо аджеба има такова разделение на българските кестени и какво е предимствто на различното им пренареждане и групиране  Thinking И друг въпрос имам, вярно ли е или са ме пързаляли Crossing ArmsКолкото по-големи били кестените, толкова по-плодовит бил притежателя им #Crazy

# 1
# 2
  • Мнения: 6 164
Аз не разбрах метафората...

# 3
  • Мнения: 1 813
И аз чета,чета и не разбирам  Thinking

# 4
  • Мнения: 4 665
Е, кво не разбирате. Темата за копитата не четохте ли? Мъжете дунди нямат, имат друго Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 1 813
Е, кво не разбирате. Темата за копитата не четохте ли? Мъжете дунди нямат, имат друго Crossing Arms

И за копитата не съм чела  Embarassed 

# 6
  • Мнения: 5 393
Темата за копитата не четохте ли? Мъжете дунди нямат, имат друго Crossing Arms

Пропуснала съм я таз тема ooooh!

А по твоята тема..... ми да ти кажа нямам наблюдения Thinking
Колкото до втория ти въпрос- не мисля,че е вярно.Все едно да кажеш,че жена с големи цици е по- кърмачка от някоя с малки цици.

# 7
  • Мнения: 2 724
Ей за това харесвам панталоните с виснали дъна Peace.
Едни такива загадъчни.... smile3503.
За плодовитостта- не зная дали се влияе от големината  Thinking.
Със сигурност обаче тези ,дето си качват панталоните над пъпа ,някой ден ще се окажат пред съответния кабинет ,ако имат доблестта да си признаят проблема .
Нали в България жените са виновни за всичко.
А гледката с разделени от впити панталони кестени предизвиква едни неприятни позиви  Sick.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
По телевизията не съм забелязвала понеже мъже синоптици няма, но пък по улицата понякога се набива на очи разпределението на кестените.
Ти жена БТВ не гледаш ли? А? Иво нам кой си? Един такъв зализаничък.....

# 9
  • Мнения: 10 758
Хъм ThinkingМисля newsm78
След малко ще кажа.

# 10
  • Мнения: 5 393
По телевизията не съм забелязвала понеже мъже синоптици няма, но пък по улицата понякога се набива на очи разпределението на кестените.
Ти жена БТВ не гледаш ли? А? Иво нам кой си? Един такъв зализаничък.....

Иво Андреев

# 11
  • Мнения: 5 393
А гледката с разделени от впити панталони кестени предизвиква едни неприятни позиви  Sick.

Сега ,като го спомена...... Sick

# 12
  • Мнения: 4 665
Верно бре ooooh!... Него не съм го гледала втренчено  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 6 164
А значи все пак подозренията ми са били верни, добре че беше това с вдигнатите панталони...

Ок, ама не е възможно да се разделят кестените от панталона. Ако ви се струва, че и в двата крачола има по нещо, е може би от това, че в единия са кестените, а в другия.... как го наричате метафорично - клона?
Но по-добре да се включи мъж да обясни. Wink

А копитата кво е?

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Янтра гледа. С любопитство.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт