Пчелно млечице едновременно с "Респивакс"

  • 21 369
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 410
Lorna, наистина излиза скъпо!
Аз затова започнах да купувам за децата пчелно млечице на Форевър - 60 табл са 63 лв. Да ама 1 табл е 250 мг пчелно млечице - те за два дни, защото дозата за деца е 120 мг на ден. Така тази опаковка ми стигна за цялата зима. А след това като се регистрирах, за да ползвам отстъпката, ми излиза вече още по евтино. А и производителя е доказан в света, а и самото пчелно млечице е обогатено с прополис и има леки антибиотични качества, а това го прави още по-ценно

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз купих пчелното млечице от пчеларски магазин.10гр. за 9 лв. Не е течно а е гъсто. Разбрах ,че се дава сутрин на гладно. Като доза жената ми каза да давам с бъркалка за кафе(тия, които са като лъжички).
Добре де ама като давам по една кефена лъжичка за тези 10гр. то ще свърши много бързо.
Прочети добре какво съм написала! Бъркалка за кафе!Не кафена лъжичка.

# 17
  • Мнения: 234
Цитат на: ivben link=topic=231283.msg5262911#msg5262911 date=1192539430
Като доза жената ми каза да давам с бъркалка за кафе(тия, които са като лъжички).
[/quote

Колко точно?
Разбрах,че се дава на върха на бъркалката,това пак са няколко капчици.Ти така ли даваш или пълниш бъркалката?  Thinking
Имам и друго въпросче.Като купих пчелното млечице ,то беше в малко шишенце.Как го изваждате от съда ,в който сте го купили?Аз бая зор видях с тази процедура.То е лепкаво и като го наведеш излиза само половината.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз като го купих си беше гъсто.Не съм го вадила.Сложих го в хладилника, а по късно от форума разбрах, че трябва да се държи във фризера. За 10 гр. дадох 9лв.

# 19
Днес тъкмо приключи с витамините и реших да и дам най после от пчелното млечице , преди това го опитах и ми се стори доста гадно да не кажа ,че направо на развалено дъхна.Какъв му е вкуса по принцип ?Аз очаквах да е нещо сладко .

# 20
  • Мнения: 47 898
аз купих сироп апетон с пчелно млечице, не знам колко мечице има в него, но ме е страх да дам на малкия истинско пчелно млечице
майка ми преди 1 година получи алергичен шок след ядене на пчелно млечице, едва я спасиха, а никога не е имала алергия към мед или друго в живота си за толкова години

# 21
# 22
  • Мнения: 234
аз купих сироп апетон с пчелно млечице, не знам колко мечице има в него, но ме е страх да дам на малкия истинско пчелно млечице
майка ми преди 1 година получи алергичен шок след ядене на пчелно млечице, едва я спасиха, а никога не е имала алергия към мед или друго в живота си за толкова години

 newsm78  Незнам какво да кажа.

# 23
  • Мнения: 47 898
писах за да кажа, че наистина пчелните продукти са полезни, но и силен алерген, затова не смея да давам
иначе може пчелно млечице и респивакс да се дават едновременно

# 24
аз купих сироп апетон с пчелно млечице, не знам колко мечице има в него, но ме е страх да дам на малкия истинско пчелно млечице
майка ми преди 1 година получи алергичен шок след ядене на пчелно млечице, едва я спасиха, а никога не е имала алергия към мед или друго в живота си за толкова години
Ако вече си ял пчелни продукти и няма никакви симптоми значили ,че в един последващ момент да се окаже ,че си алергичен при положение че досега не си бил ?

# 25
  • Мнения: 47 898
ми точно това стана
след като над 40 години е яла пчелни продукти без проблеми, изведнъж получи силна алергична реакция, викахме бърза помощ, и добре че в тоя случай дойдоха бързичко, че беше страшно
ето защо аз не смея да давам пчелни продукти
понякога се чудя дали имаше нещо фалшиво в това млечице, ама после баба ми го взе и си го хапна и  нищо не й стана(вкъщи никой не смееше да хапне от него и така си и стоеше маса време)

# 26
Mamavassi,
моля да ми кажеш какво количество пчелно млечице изяде твоята майка? Благодаря ти.

# 27
qvno tova koeto e qla p4elniq produkt ne e bil kachestven i zatova e polu4ila tazi alergi4na forma.Az sum priemala p4elen pra6ec 2 godini i nesum se razbolqvala su6to taka drugi 2 godini s p4elno mle4ice i pak taka mi deistva.Hubavo e da se smenq edna zima mle4ice edna zima pra6ec i dvete imat edin i su6t efekt!tezi produkti pomagat i za dr bolesti daje samo profilakti4no da se vzimat pomagat za po natu6ni bolesti ;] q6te i ne se pritesnqvaite ;p vkusa ne e osobenno priqten,no moje da se smese s 6okolad edna laji6ka 6okolad+malko p4elno mle4ice i ni6to nqma da usetite vajnoto e da navleze v organizma vi ;]

# 28
[quote author = Boni-Bon link = topic = 231283.msg5236430 # msg5236430 data = 1192302735]
 În Ingrijirea CAZUL în luati Regal de Matca, şi la ce preţ?
 [/ Quote]
 Salut
 
 Sunt un distribuitor de lăptişor de matcă în România şi Serbia şi vreau să se extindă pe piaţa meu pentru acest produs în Bulgaria, dar i dont nu au nici o persoană de contact din ţara dvs., vă rugăm să informaţi-mă dacă ştii nişte unul care are nevoie de acest produs sau dacă aveţi nevoie de el / ea.
 
 Vă mulţumesc şi toate cele bune de la Popa David

# 29
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Има и пчелно млечице за дъвчене, таблетки са. Като отидах в аптеката да купувам апетонин капсули нямаше и ми дадоха от това. Аптекарката каза че било едно и също, но като прочетох че на опаковката пише да не се дава на деца под 5год. възраст се озадачих. Вие какво мислите?

Общи условия

Активация на акаунт