от кой доктор сте по доволни от Стаменов или Табакова

  • 835
  • 6
  •   1
Отговори
  • някъде тук
  • Мнения: 621
омръзна ми 12години съм по техните клиники ит се правят на все но велики последият път когато отидох при Стаменов персонала се държа ужасно зле , държът се добе когато те включат в програмата

# 1
  • София
  • Мнения: 389
а при Табакова, и да те включат в програмата пак зле ще се държат./за съжаление/

# 2
  • София
  • Мнения: 1 951
а при Табакова, и да те включат в програмата пак зле ще се държат./за съжаление/
Така е!

# 3
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Определено бих препоръчала д-р Стаменов.  Peace Подписът ми е негово дело - успях от първи опит ИКСИ.
На мен не ми се е случвало персоналът да се държи грубо, точно обратното - винаги са били много мили. А докторът е страхотен, и като специалист, и като човек.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
Разбира се, че Стаменов. Влез в Проблемно забременяване или си пусни търсачката и за двамата. Други варианти са Владимиров и Щерев.

# 5
Естествено,че д-р Стаменов,аз съм при него ами да ви кажа мн съм доволна опипва всичко отнася се мн добре с детето ми когато си коректен ти с него тогава и той с теб.Що се отнася до работа гледа си я съвестно и винаги ще ти каже кое е по добре за теб и детето.Само да имаш силни нерви да чакаш да ти дойде реда но като си е добър доктора ще има и опашки Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
отнася се мн добре с детето ми
Какво имаш предвид newsm78 Д-р Стаменов се занимава с проблемно забременяване, евент. следи бремеността и прави секцио, но с деца не се занимава.

Общи условия

Активация на акаунт