Отговори
  • Мнения: 619
По повод другата тема, която пуснах преди малко, искам да пусна и тази като отделна. Все още е рано да отида на гинеколог, трябва да минат най-малко 7 дни след половия акт, за да се установи бременност... И ще съм благодарна за вашите отговори - какво знаете за този вид прекъсване на бременността?

# 1
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Извинявай,може да прозвучи остро,ама " рибата още е в морето, а ти вече тигана слагаш" newsm78

# 2
  • Мнения: 820
Има хапчета за спешна контрацепция, които обаче се пият до 72 часа след акта. По нататък само лекар може да прекъсне бременността.
Извинявай, но ми се струва, че темата ти не е поставена в правилния подфорум.

# 3
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
наистина трябва да се пият хап4ета до 72 4аса след половия акт Peace
също така дори и да отидеш на гинеколог 7 дни след половия акт е невъзможно да се види бременност.вижда се едва след закъснение на менструацията Peace

# 4
  • Мнения: 619
наистина трябва да се пият хап4ета до 72 4аса след половия акт Peace
също така дори и да отидеш на гинеколог 7 дни след половия акт е невъзможно да се види бременност.вижда се едва след закъснение на менструацията Peace

Да, така е, но то си ми и закъснява. Чух се с лекаря само по телефона, той ми каза за този вид прекъсване на бременността и каза, че трябва да минат минимум 7-10 дни след акта и трябва да се докаже, че има бременност и тогава са предприема тази мярка.
Някой чувал ли е за този  вид прекъсване?

# 5
  • Мнения: 575
За кой вид, аз не разбрах ?
Иначе съм чувала, че има инжекции, те са ако е късно за хапчето и рано за аборта. Някъде до седмица мисля, че може да идеш да ти бият една.

# 6
  • Мнения: 619
За кой вид, аз не разбрах ?
Иначе съм чувала, че има инжекции, те са ако е късно за хапчето и рано за аборта. Някъде до седмица мисля, че може да идеш да ти бият една.

Ами каза ми, че може да се прекъсне с медикамент, но трябва да се докаже, че има бременност, а не така нахаласт да се приеме.

# 7
  • Мнения: 712
Чувала съм, че има такава таблетка, която, заедно с една инжекция, предизвиква аборт. Знам, че се прилага в много ранните седмици (мисля до 7-мата или 8-мата) и процедурата е много по-щадяща от обикновения аборт.
Обаче не знам дали този медикамент е регистриран в България и дали това се прилага тук, само съм чела, че съществува като вариант.
Май че не съм ти много от полза, съжалявам...

# 8
  • Мнения: 1 335
Доколкото знам в България не е законно прекъсване на бременност с препарати. Има два мисля препарата, които са регистрирани, но ги слагат на крави.

# 9
  • Мнения: 9 973
Доколкото знам в България не е законно прекъсване на бременност с препарати. Има два мисля препарата, които са регистрирани, но ги слагат на крави.

но с пари под масата задоволяват желания и в 6 месец Wink

Общи условия

Активация на акаунт