да помогнем на Сашка-15г. майка с малко бебе

  • 21 076
  • 324
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 584
Сашка е на 15г. с бебе на 5м. на бебчето му предстой операция на краката но в момента е малко болно,  имат нужда от всичко, имат 2 лъжици и няколко вилици
преместила се е в София при бащата на детето но апартамента е в окаяно състояние, това е друг въпрос, ще напиша от какво има нужда и ако някой има нещо ще ви помоля да пишете тук или да се свържете с  kote dani, тя има връзка с момичето и е с кола

kote dani  --Дани-0883332486

1-Печка -готварска
1-Тенджери-
3-Тави-
4чинии
5-чаши, вилици, лъжици
6-чаршафи, калъфки, одеала
7-корито за бебето
8-креватче
9-памперси
10-пералня

в момента бебето спи в количката а го къпят в един лиген, положението е много зле, ако имате въпроси питайте, ако има нещо което съм пропуснала Дани ще допълни

днес взехме 2 кисели млека, 2 каши, захар за бебчето
а каква малка красиваца е само

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 20:40 от rut

# 1
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 С дрехите за бебето и за родителите как стои положението? Имам бебешки дрехи, трябва ми размер , както и за родителите.
 Не мога да пращам от тук неща, но ако не се намерят при вас, ще пратя каквото събера. Ще пиша допълнително за посудата.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Имаме от една майка от Германия 4 кутии с храна за бебе, помпичка за мляко, шишета и голяма торба с много хубави дрешки. Ако има някой път към Пловдив много моля да пише да изпратим по него нещата.

# 3
  • Мнения: 750
Бебка има ли нужда от дрешки?
Мога да дам едно одеало,няколко калъфки,корито ще купя за бебето...шишета бебешки също имам много,мога да дам няколко ако имат нужда!
Може ли да ми дадете адреса на лични,а аз ще отида за им занеса каквото имам за тях!
Ако е удобно разбира се!Че как ще пратя коритото по пощата! Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 750
Също имам и няколко каши на Хуманна които моята беба не хареса,така 4е и тях ще и дам!Ще им помагам с каквото мога... Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 258
rut, пиши адреса моля те на лични. Ще помогна с поисуда и със спално бельо.

# 6
  • Мнения: 2 584
дрешки за бебето и майката има в склада затова и не съм писала че трябват, Овне с коте дани ще минем през склада да вземем дрешки и ще ти се обадя, само не съм сигурна с одеалата какво стана взеха ли ги за Ирина или намериха други
Джейн кашите ще свършат добра работа

# 7
  • Мнения: 2 584
момичето все още не е на ясно с какво се е захванала и каква отговорност е това дете, най важното освен храната е да се оперира, тя самата се бави защото не знае а като и се каже веднага опонира, вчера с коте дани бяхме като доброто и лошото ченге и аз бях лошото, сигурно ме мрази но съвсем ясно и казах да се вземат в ръце защото няма кой да им помага цял живот, в къщата беше много рахвърляно и и казах да почисти а да не си търси оправдания, 
да не ви отегчавам но ще напиша още нещо, те са 3 сестри и 3-те имат деца, най голяма има 2 деца момчета, едното е на 5г. другото е на 1,5г. те също са зле, в момента са в София и вчера ги видяхме за малко, не можах да видя майката нямаше я, лошото е че и голямата сестра няма никакво образувание, учила е до 5 клас и трудно си намира работа, Сашка  е чака същото без средно нищо не може да направи, ако някой знае дали все още има вечерно училище поне средно да вземат нека да пише
да обобщя в момента в този апартамен живеят Сашка, бебето. бащата на бебето, сестра и с 2 деца, в момента никой не работи и не е нужно да ви казвам какво е положението, сега ще отидем пак с Дани и ще видя дали някой от тах е почнал работа

# 8
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 #Crazy #Crazy Добре бе, това че е на 15 не я оправдава, че е разхвърляно,нали  #Cussing out Уф, пишете какво има от ОВНЕ и какво още трябва.Имам чинии и вилици,тенджера, но може и да остане неизползвана Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 584
RAVIA права си занимаваш се с такива семейства и знаеш как е, жал ми е за децата, сега най важно е операцията на детето

# 10
  • Мнения: 4 138
мдамммммм. покрай революцията Winkнещо много не влизах тук. ще видя и аз какво имам за тез сладури Twisted Evilна какво адаптирано мляко е малката. колко кг е, за да видим за дрешки.
не е хубаво да се сменят много млеката, както знаете.
как така никой не работи. гордият баща на колко е, неговата кожа Twisted Evilщо не бачка. да прави деца може, ама да бачка не може #Cussing out
къде живеят в софия.

# 11
  • Мнения: 2 584
Иренка нека Дани да ти даде адреса, тя беше шофьора Embarassed, аз и предложиш да го остави на кисело мляко, няма кой да и купува адапте на всеки 3 дена

# 12
  • София
  • Мнения: 12 548
Рут, имам корито от Калоян. Патешко жълто е и е ползвано само 3 месеца, щото моят синковец порасна много бързо и трябваше да купим по-големия размер. Живея в Дружба, ще ти пиша на ЛС моите координати.
Ще прегледам и домакинската посуда.

# 13
  • Мнения: 2 471
Дали е удобно да кажете колко кг е бебока, имам изостанали памперси от моята пикла

# 14
  • Мнения: 2 584
nana77  ще се свържа с теб или Дани защото тя е с кола
Dencho бебчето е 5кг. на памперс тройка са

Общи условия

Активация на акаунт