Как приготвяте пюретата?

  • 352
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
Здравейте,
имам нужда от помощ, как давате пюретата на бебчовците, с мляко или без? Ние сме на кърма и до скоро се цедях и слагах кърма в пюрето. От 3 дни започваме и плодовите и кашите и смятах да слагам от замразената кърма, но тя мирише на сапун и бебка нещо като че ли не и харесва. Сега се чудя какво да правя. Още не може да се каже , че сме изместили хранене, защото тя яде по по малко от 100 грама и след известно време си цока.
Благодаря! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 559
Здравей, ами аз също захраних 6-я месец, кърма съм слагала само в безмлечната оризова каша с която захраних бебка и то прясно изцедена. Иначе в пюретата не. Но тя отказваше да яде и кашите и пюретата, захранването ни продължи близо 3 месеца. А кърмене мога да кажа че заместихме след година и няколко месеца. Не се притеснявай, то детенце ще ти покаже кога. Успех   bouquet

# 2
  • Мнения: 407
Като започнах да захранвам давах по няколко лъжички пюре и след това сукане на корем.Никога не съм слагала кърма или АМ в пюретата,а кашите направени с кърма стават като водичка заради ензимите.Според мен няма смисъл да прибавяш мляко към пюретата,ако преди или след хранене я кърмиш!

# 3
  • Мнения: 131
Първите 3-4 пъти слагах по десетина мл кърма в оризовата каша, с която захраних (колкото да й е по-познат вкуса), но след това никъде не съм слагала нито кърма нито АМ.
Ама аз пък не целя заместване на кърмене - давам твърдото о/о 30мин след кърмене  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 941
Слагах АМ. После като станахме по-големички и извара или сиренце съм добавяла. Всъщност периода, в който слагах АМ беше доста кратък.

Общи условия

Активация на акаунт