bebeto ne stava

  • 1 976
  • 17
  •   1
Отговори
Здравейте мацки от дълго време чета форума и се лутам но реших да пиша. Със съпруга ми сме женени от 1 год. и 5 месеца познаваме се от още 8 години преди това и все сме били заедно. От преди година и 2 месеца се опитваме да имаме дете но??? . от началото на тази година тръгнахме по доктори. Смятам ,че сме направили всички изследвания
и нищо няма ни нищо. Правихме 3 спермограми, всички хормони, тестове за съвместимост, прегледи, следене на овулации, проходимости  и т.н. Ходихме при доста доктори и всички твърдят нищо Ви няма този месец ще се получи но ъъъъъъъъъъъъъъъ, правихме и инсиминация  но уви от 6 месеца оставихме нещата така на само себеси  но нищо вече се отчаях. Смятам че несме и стари на 27 години сме. Ако ме посъветвате нещо ще съм Ви благодарна.

# 1
  • Мнения: 7 718
Ако някой открие рецепта за преодоляване на неизяснен стерилитет ще получи Нобелова награда. Laughing
Инсеминацията след стимулация ли беше?

# 2
  • Мнения: 1 950
tancho, Лали хубаво го е казала Peace
Колкото и да е гадно, понякога много често има и такава диагноза, неизяснен стерилитет и тя е най-натоварваща психиката. Вие обаче според мен е хубаво да продълъжите, коя клиника посещаваш? Къде са правени тези изследвания, това също е важно. Далеч съм от мисълта, че "немисленето" помагало.

# 3
  • Мнения: 1 224
И аз съм като тебе - бях на 27-28 когато решихме че искаме дете, от 9 години бяхме заедно с мъжа ми, женени от 3.Година и половина без резултат, следват 6 месеца плътно иследвания, вкл. лапароскопия и извода беще "неизяснен стерилитет". От там нататък доктора ми каза че се процедира с няколко инсеминации и се минава към инвитро. Аз забременях на първата си инсеминация (стимулирана), но сега след още 5 години се боря за второ и скоро ще ми бъде четвъртата инсеминация...Но сега сме се обзавели с мъжки фактор  Cry .Не губете време, ориентирайте се към добра клиника и действайте! Неизяснения стерилитет не значи безпричинен стерилитет, а най-вероятно "сложен" стерилитет, уви науката не е всесилна...Обмисли добре варианта за инвитро - това е стандартен метод за "лечение".Знам за случй на семейство с две деца от инвитро(две отделни бременности) и третото - естествено, също неизяснен стерилитет.
Успех!

# 4
Много Ви благодаря за разбирането и бързата реакция, благодаря и на създателите на този ФОРУМ Ходихме в „Майчин дом” на ул. Здраве при д-р Сашо Георгиев, след това при д-р Димитров в АГ”Димитров” на Ул Иречек там ни беше и инсиминацията . Не съм пила нищо , защото ми каза че всичко е ОК и няма нужда от стимуланти. Много ми стана гадно след като ми дойде точно заради това и престанах да ходя по д-ри. Това което те правят си го правим и Ние

# 5
  • Мнения: 1 950
tancho, може да не сте попаднали на вашият лекар. Помислете, прочети из форума и направи по-добър избор на специалист по репродуктивно здраве Peace
Късмет и успех ти пожелавам  bouquet

# 6
Моля всички които са минали по този път да препоръчат някои д-р, на мен Димитров ми го препоръча една свекърва на която  сина и снахата 9 години не са имали деца  и според думите и „Удари и една инжекция и тя Збременя” а къде ли не ходихме

# 7
  • Мнения: 1 950
tancho, потърси из форума. Тук непрекъснато говорим за добрите клиники и доктори. Избора трябва да е твой. Всеки има лично мнение по въпроса с докторите, седни, прочети, виж за кои доктори добрите отзиви са повече и си избери.

# 8
  • Мнения: 2 423
tancho  прочети белия списък доктори бол добри и лоши за всеки е различно ти сама трябва да решиш.
Димитров какво каза за неуспеха правили ли сте някакви изследвания преди това а след това.
Успех мила  bouquet
 

# 9
  • Мнения: 7 718
Обиколи в клиниките по стерилитет, консултирай се, там където те води сърцето, там е твоят късмет.

# 10
 А аz мисля,4е една бутилка вино   Wine Glass  и много лубов( нямам иу) 6те свар6ат работа . Успех

# 11
  • Мнения: 2 423
Steinert  де да ставаше с бутилка вино и любов тоз форум  Twisted Evilнямаше да го, има ама нанайци не става от опит го казвам Mr. Green

# 12
Здравейте мацки. Мая ти явно не ме разбра при всеки д-р правихме изследванията отначало. Един иска в "Цибалап" друг в "Кандиларов" трети в неговата клиника и накрая се стига до едно нищо Ви няма, следващия месец ще се получи. Не искам да кажа .че д-р Димитров или д-р Александров или още други са лоши просто не стигнахме до резултат. Глупаво е за мен да миправят инсиминация без да ми дават нищо та мъжът ми го прави по-добре hahaha Целувки на всички   bouquet

# 13
  • Мнения: 7 718
Танчо, в добрите клиники правят вътрематочна инсеминация, като по този начин се скъсява пътя на спемазотоидите, както и се преодолява евентуално враждебната вагинална среда.

# 14
Lali az po ne si mislia 4e e takava. Vzemat ot Muga 4ove4eta obrabotvat gi i gi ingektirat. 4uvala sum za insiminacia s xap4eta no na men mi pravixa tazi s ingektiraneto. Prosledixa mi ovuto i taka. Po megdu drugoto ovuto be to4no za6toto i doma6nia test pokazva su6toto. To4no na 13-14 den. Ne znam ve4e se ot4aivam suvsem to biva karu6tina am na6to e mnogo galiama karu6tina. Izviniavam se za grubosta na mi e godno da 4akam i ni6to da nestava.

Общи условия

Активация на акаунт