С какво гледате филми на Vista?

  • 1 120
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 164
Като програма и кодек... Отдавна не съм гледала и ги забравих, май беше bsplayer и ffdshow, но не знам дали няма нещо по-добро, още повече, че сега съм с Windows Vista и е възможно да е по-различно... Rolling Eyes
Помагайте, че много ми се гледа. Crazy Hug

# 1
  • Мнения: 4 111
Аз съм с Vista и гледам с BSplayer, нямам никакви забележки.

# 2
  • Мнения: 6 164
А кодек слагаш ли?

# 3
  • Мнения: 4 111
Да си призная, аз лично не съм го слагала. Но тук е обяснено как да го сложиш на Вистата - http://forum.idg.bg/viewtopic.php?t=2777

# 4
  • Мнения: 750
VLC media player
 - всичко върви на него, дори тези файлове, които не тръгват на BSplayer

# 5
  • Мнения: 6 164
Лилянчо, направих, каквото пишеше в линка, който ми даде, пуснах я Run as Administrator и тръгна добре със субтитри, но без звук... Sad .....

# 6
  • Мнения: 6 164
Кажете някой кодек дееее....

# 7
  • Мнения: 2 550
Кажете някой кодек дееее....

абе по горе ти е писано да свалиш VLC player...не само, че е безплатен, ами си има вградени кодеци  всичко тръгва на него

# 8
  • Мнения: 43
   KMPlayer-
Безплатен мощен аудио и видео плейър
Лек като потребление на ресурси
Приятен на вид и удобен за ползване интерфейс
С вградени кодeци
Подръжка на допълнителни филтри от други плейъри

# 9
  • Мнения: 6 164
Кажете някой кодек дееее....

абе по горе ти е писано да свалиш VLC player...не само, че е безплатен, ами си има вградени кодеци  всичко тръгва на него

Не мога да сложа всичко, което ми напишат, дотук са 3. Сложих едно и търся кодек за него. Който не знае, да не спами.

# 10
  • Мнения: 104
http://ac3filter.net/project/1/overview
това ще ти оправи звука

# 11
  • Мнения: 1 312
КМ плейър-Пипина е казала всичко.
Иначе беше някакъв Ка лайт пакет newsm78(K light)сигурно се пише-незнам...

# 12
  • Мнения: 2 550
Кажете някой кодек дееее....

абе по горе ти е писано да свалиш VLC player...не само, че е безплатен, ами си има вградени кодеци  всичко тръгва на него

Не мога да сложа всичко, което ми напишат, дотук са 3. Сложих едно и търся кодек за него. Който не знае, да не спами.

извинявай, кое точто е спам? vlc-то ти решава проблемите
k-lite mega codec pack (да не решиш, че това е плеър и СПАМЯ, хехе...кодеци са за биси плеъра) може и да те оправи...обаче това все пак е Виста, я тръгне, я не

# 13
  • Мнения: 98
аз съм с Vistsa и гледам на Media Classic без проблеми. Имам K-Lite codec. Искам да гледам филми и на Media Center, но така и не разбрах там могат ли да се изкарат субтитри.Ако някой знае, да каже

# 14
  • Мнения: 1 992
Всичко гледам с Gom player. Не мисе е налагало да инсталирам допълнителни кодеци досега. BS player е много кофти player.

Общи условия

Активация на акаунт