колко време може да се съхрани месно-зеленчуково пюре в хладилника

  • 565
  • 7
  •   1
Отговори
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
здравейте момичета Hug
колко време може да се съхрани месно-зеленчуково пюре в хладилника Embarassed newsm78
вчера направих толкова за да има и за днеска пюре,но по разсеяност преди малко вместо пюрето и дадох мляко Crazyследващото и хранене трябва да е 8 4аса и е малко късно да и го давам.та се 4удя дали това пюре което съм приготвила вчера мога да и го дам утре или няма да е годно ве4е за ядене.сложила съм го в бурканче като го обърнах все още горещо за да се вакумира.
благодаря ви предварително за отговорите  bouquet

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 18:10 от Vivi

# 1
  • София
  • Мнения: 3 609
Ако не си хранила бебо от това бурканче,можеш спокойно Peace

# 2
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
не не съм Party
по принцип бурканчетата са по 250 гр.точно за едно хранене Grinning
а колко дни може да се съхранява самото пюре в хладилника Thinking
смятам да почна да правя в по голямо количество.например за самия ден и за следващите два Simple Smile Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 2 734
Ами аз готвя за 3 дни.Давам на същия ден в който съм сготвила и следващите 2.Така се събират точно 48 часа,колкото е съхранението и на купените пюрета.Аз обаче съм си приготвила месни замразени кубчета и размразявам 2 часа преди храненето и слагам в пюрето,което е само от зеленчуци.Домашно приготвено пюре със зеленчуци и месо не бих съхранявала за повече от един ден в хладилник...

# 4
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз също готвя на малкия за 3 дни. Но само зеленчуково пюре-месото е сварено, пасирано и замразено във фризера във формички за лед. Размразявам само кубче преди ядене и го смесвам със зеленчуковото пюре. Иначе пюрето, което готвя го затварям врящо във бурканчетата и обръщам с дъното нагоре. Като изстинат тогава ги прибирам в хладилника.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 157
не не съм Party
по принцип бурканчетата са по 250 гр.точно за едно хранене Grinning
а колко дни може да се съхранява самото пюре в хладилника Thinking
смятам да почна да правя в по голямо количество.например за самия ден и за следващите два Simple Smile Rolling Eyes

48 часа  Peace 
Ако  е хлътнала капачката и повече

Последна редакция: пт, 12 окт 2007, 01:34 от MadGirl

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
След като си изсипала храната гореща,ако капачката хлътне навътре не мисля че има проблем за седмица.Аз като направех повече слагах във фризера-там може и месец да го държиш.

# 7
  • Мнения: 5 362
Няма проблем да се даде на следващия ден Peace

а колко дни може да се съхранява самото пюре в хладилника Thinking
48 часа

Общи условия

Активация на акаунт