преливащи светли и тъмни кичури

  • 25 926
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
здравейте дами моля за вашето мнение Praynig
обзела ме е мания за промяна,не съм си правила косата в друг цвят освен черен,другата седмица смятам да ходя да ми махат черното с ремувер и да ме боядисат в тъмно кестеняво като естествения ми цвят....но много искам да си направя приливащи кичури след това в светло кафяво,тъмно кафяво,карамелено,медено и русо нещо като това
http://i206.photobucket.com/albums/bb227/4ere6ka/ASH_BROWN_MULTI_COLORS.jpg
и това:http://i206.photobucket.com/albums/bb227/4ere6ka/001797078.jpg немога да намеря точна снимка но надявам се ме разбрахте.
Някой правил ли си е такива кичури и вярно ли е че след време избледняват?
и когато избледнеят жълтеят ли,грозно ли е?
а дали изобщо ще станат някакви кичури след цялата процедура от обезцветяването на черната боя? newsm78

# 1
  • Мнения: 4 496
Цитат
светло кафяво,тъмно кафяво,карамелено,медено и русо

После как се поддържат цветовете?
Мисля,че няколко пъти трябва да се направят,за да спре да жълтее.

# 2
  • Мнения: 307
sladkodumka ,
Аз съм същия случай като теб.Не съм си боядисвала косата друг цвят от години освен черен. Сега искам да си направя такива кичури с основа кестенява коса.Изобщо не знам какъв ще е ефекта.  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 3 782
Тази малката снимка, която си показала е много хубава. Въпросът е да откриеш точният фризьор. Аз април месец си направих кичури с идеята да са платинени, стоях повече от 1 час, обхвана ме ужас, съжалих косата си. ефекта не беше лош, но почти до месец цвета се видоизмени.   Сега вече има продукти, с които йонизират /не знам  дали си казва така/ самите кичури, да не си променят цвета и в същото време стоят като матирани. Успех и ако си промениш прическата искам снимка. ::

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 16:11 от ani_4ka

# 4
  • Мнения: 74
 Моята фризьорка има един метод за подържане на кичури.Процедурата се прави около 3-4пъти годишно,като се редуват:
    1.Косата се боядисва в светъл тон.Правят се кичури в русо,медно и по-тъмно русо.
    2 След 3-4месеца/пак зависи от бързината на разстежа/ се боядисва в светъл тон.
    3 След 3-4 месеца пак кичури и т.н. последователно.
Стои много ефектно.

# 5
  • Мнения: 3 782
Моята фризьорка има един метод за подържане на кичури.Процедурата се прави около 3-4пъти годишно,като се редуват:
    1.Косата се боядисва в светъл тон.Правят се кичури в русо,медно и по-тъмно русо.
    2 След 3-4месеца/пак зависи от бързината на разстежа/ се боядисва в светъл тон.
    3 След 3-4 месеца пак кичури и т.н. последователно.
Стои много ефектно.
Дай снимков материал. Peace

# 6
  • Мнения: 10 982
Правила съм си подобни кичури с основа кестенява коса. След 1 месец избледняха и придобиха тиквеножълт цвят, заради обезцветената коса. Confused

# 7
  • Мнения: 74
За съжаление  не мога покажа.Това са клиентки на моята фризьорка,но ще я помоля да направи снимки.

# 8
  • Мнения: 3 782
За съжаление  не мога покажа.Това са клиентки на моята фризьорка,но ще я помоля да направи снимки.
Hug

# 9
  • Мнения: 186
Аз си правих такива кичури вече два пъти.Първият път станаха по-светли ,а вторият някак си жълтеят.Правих ги при различни фризьори.Първият беше мъж ибе много добър,а второто бе едно девойче,което според мен не се справи много добре.Затова проучи и си намери добър фризьор!А инъче стои добре,харесвам се така и имам намерение като поизрастнат да си ги подновя отново.

# 10
  • Мнения: 77
Това е любимата ми комбинация-кестенява коса с руси кичури.Стоеше ми много добре,но след два месеца като отидох повторно,кичурите се сляха и постепенно станах руса-просто трудно се поддържа.Скоро си правих кестеняви кичури върху русата коса,пак стана добре,но бързо се отмиват.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 164
Отначало стои ефектно, но после започват да жълтеят. Преди няколко месеца бях така.

# 12
  • Мнения: 461
Ако кичурите са платинени, сиви или пепеляви върху естествен цвят тъмна коса, но не черна, пак ли ще жълтеят?

# 13
  • Мнения: 624
Леле,sladkodumka,втората снимка направо ме разби http://i206.photobucket.com/albums/bb227/4ere6ka/001797078.jpg
Такъв контраст,как е постигнат,бре newsm78
От много време си правя кичури,косата ми е светло кестенява,но никога не съм и мечтала за такъв ефект.Моите някак се сливат,а уж ме правят на фолио и слагат-ред супра,ред по-тъмна боя,ред моята естествена-да,ама не,ще сменям фризьора,ясно е Simple Smile
Ами момичета,следващият път ще заложа отново на "Арлет",да видим какво ще стане newsm78
Ако имате по-добри идеи за Пловдив-казвайте Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 228
Леле,sladkodumka,втората снимка направо ме разби http://i206.photobucket.com/albums/bb227/4ere6ka/001797078.jpg
Такъв контраст,как е постигнат,бре newsm78
От много време си правя кичури,косата ми е светло кестенява,но никога не съм и мечтала за такъв ефект.Моите някак се сливат,а уж ме правят на фолио и слагат-ред супра,ред по-тъмна боя,ред моята естествена-да,ама не,ще сменям фризьора,ясно е Simple Smile
Ами момичета,следващият път ще заложа отново на "Арлет",да видим какво ще стане newsm78
Ако имате по-добри идеи за Пловдив-казвайте Wink
Това е удължена коса, като са вграждани различни цветове кичури. За това различните цветове се разграничават така ясно. С естествената коса е напълно нормално да се сливат. Не е проблема във фризьора ти.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт