Не иска да яде

  • 427
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 183
Здравейте майчета,много ми е тъжно и мъчно за мойто момиченце,че не иска да яде нищо с лъжица от три дена,разболя се преди 4 дена-хрема с температура(имаше само първите 2 дена),сега сме само със сополи,и неще и неще нито пюретата,нито кашите да яде,само млякото си яде без проблем,иначе никога преди това не е имала проблеми с яденето(даже си хапваше много добре),педито каза,че било нормално и да не я мъча,но аз съм много притеснена.... Cry Имали ли сте такъв период?

# 1
  • София
  • Мнения: 15 198
Щом пие млякото-не се притеснявай. Нищо страшно няма в това детето да бъде само на мляко докато оздравее.

# 2
  • Мнения: 690
Може да я боли гърлото и за това да не иска твърда храна.

Щом пие мляко няма от какво да се притеснявай. Опитвай с лъжичката периодично. Като и мине пак ще почне да хапва.

# 3
  • Мнения: 1 183
Благодаря ви момичета  Hug ,млакото пие да, без проблем,иначе не и е зачервено гърлото защото сутринта като го гледа лекарката каза,че е добре.

# 4
  • Мнения: 27 524
Разбира се, това е съвсем нормално. Много добре те е посъветвало педито. Не я мъчи, не я насилвай и засега даже не й ги предлагай. Млякото е супер  Peace Дори и него да не иска, когато е неразположено, също е нормално, така че не се притеснявай, щом пие  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Съвсем нормална реакция на организма. Ти като си болна, имаш ли апетит?
Не се притеснявай, като се оправи детенце, ще прояде.

# 6
  • Мнения: 391
Нормално е да не яде сега. Не се притеснявай.
Не настоявай да яде,защото ако по време на болест се настрои враждебно срещу храната 
,после по-дълго време ще я  държи. Като оздравее ,ще навакса с храненето и килограмите Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 447
Щом пие млякото-не се притеснявай. Нищо страшно няма в това детето да бъде само на мляко докато оздравее.


 Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт