Маг Ингланд Принцес или Кангаро Круизер /триколка/

  • 3 391
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
Момичета здравейте Simple Smile

След много избиране и оглеждане на колички по магазините се спрях на 2 модела: Маг Ингланд Принцес и Кангаро Круизер /триколка/

Моля ви да ме посъветвате коя от двете да избера?

Мерси в аванс Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 43 903
Ако избереш маг - нека да е принцес рол, аз лично количка, на която не и завиват гумите не мога да управлявам...
Кенгуруто е доста тясна, докато маг са от най-широките...

# 2
  • Мнения: 126
Ще съм благодарна ако споделите и впечатления от комбинирана количка Бертони Имола /4/

# 3
  • Варна
  • Мнения: 17 841
И аз съм за Маг Ингланд - по комфортни са за бебето, Кангаро са доста тесни.

# 4
  • София
  • Мнения: 43 903
Бертони и мони са марките, които изобщо не бих купила количка.....но не съм ползвала, това като гледам майките в парка с тези колички ми е достатъчно....
Избери си между маг и кенгуру...те поне са здрави (прилично здрави). Аз си ползва чиполино и също съм доволна(но пък при тях май е въпрос на модел и късмет....)...

# 5
  • Мнения: 126
Бертони и мони са марките, които изобщо не бих купила количка.....но не съм ползвала, това като гледам майките в парка с тези колички ми е достатъчно....
Избери си между маг и кенгуру...те поне са здрави (прилично здрави). Аз си ползва чиполино и също съм доволна(но пък при тях май е въпрос на модел и късмет....)...

mersi. и аз се колебаех за Бертонито, но ще се откажа и ориентирам към мак или кангару. Засега фаворит ми е Кангару Круизър /той е с въртяща се предна гума/. Вярно 4е коша му е по- малък, но пък бебчо е вече на 7 месеца и това май вече не е от такова голямо значение.

# 6
  • София
  • Мнения: 43 903
А защо за толкова голямо бебе ще купувашкомбинирана количка, а не направо някоя лятна лекичка.....?

# 7
  • Мнения: 2 197
Аз имах Маг Ингланд ци това, че предните гуми не са завиващи изобщо не ми е пречело. Имайки пред вид, че живея в идеалния център и тук карането на количка си е почти олимпийска дисциплина изискваща да лавираш между дупки, тълпи народ, спрели коли и разбити плочки и повсеместно автомобилно движение количката си беше супер! Сегашната ми триколка има предна завиваща гума, но това положение изобщо не ми е удобно и си я карам със застопорена предна гума. Много по-лесно се управлява така. А като се сметне, че комбинираната количка е поне два пъти по-тежка мога да си представя при завиващи предни гуми какво въртене на място ще настане.
За Маг Ингланд Принцес подкрепям мнението, че е доста просторна.

# 8
  • Мнения: 3 698
Ние бяхме с Маг Ингланд Принцес, но този вариант с предни двойни въртящи се гуми.На дъщеря ми й беше удобна, широка , но като стана около годинка вече си махаше сама коланите и се изнизваше.Аз четох доста добри отзиви във форума преди да си я избера, но откровенно казано на мен ми беше ужасно неудобна-9кг.е, но ми беше тежка, грамадна и трудно управляема.Изобщо не се справях с нея, през лятото си купих лятна и с удоволствие оставих тази да почива.Например - дръжката се превърта и когато има слънце или вятър просто за секунди обръщаш дръжката, което е супер, но после започваш да свикваш наново с управлението, защото двойните колела остават от другата страна, което е кофти.Аз не бих си купила отново Маг  Peace .

# 9
  • Мнения: 126
А защо за толкова голямо бебе ще купувашкомбинирана количка, а не направо някоя лятна лекичка.....?


ами нали идва зима.../вярно 4е последните години няма истинска зима/, но все пак...

# 10
  • Мнения: 126
а пък и смятам да си карам и лятото с комбинираната..няма да има смисъл да си купувам лятна.

# 11
  • София
  • Мнения: 43 903
ами зимата с покривало или чувалче....ти си знаеш де...Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 2 298
Маг Инглънд Принцес беше първата ни количка - проходима навсякъде (ходили сме във Велинград по планински пътечки с нея), широка и удобна за лежащо бебе. Но откакто дъщеря ми навърши 6 месеца и започнах да я слагам седнала, постоянно се свличаше надолу, нещо наклона хич не й беше удобен за седене. Втората ни количка е НеоНато Дакар - изключително ергономична, маневрена, също комбинирана, но много по-лека от Маг-а. Купихме я, когато детето стана на годинка, тя вече отказваше да се качва в Маг-а защото не й беше удобна за седнало положение, на НеоНатото се чувстваше добре и така спасихме разходките с количка...

# 13
  • София
  • Мнения: 4 585
Ние използваме Mag England и сме много доволни. Peace

# 14
  • Мнения: 1 288
маг ингланд е ужасно тежка и тромава. поне за мен беше така. иначе е стабилна и много удобна за бебето. минава през дупки и високи бордюри без никакъв проблем.

Общи условия

Активация на акаунт