защо изневеряваме и каква е правилната реакция

  • 12 218
  • 190
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
наскоро се сбласках с този факт и се запитах защо и каква е правилната реакция когато е за парви пат ?!

# 1
# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Тук никой, никога не изневерява или му изневеряват Naughty!
Освен това ако много случайно изневери или му изневерят реагира по най- правилният и форумско одобрен начин!
За справка какъв е начина ДиС/дом и семейство  Laughing.

# 3
  • София
  • Мнения: 62 595
важното е никой да не разбере, независимо дали изневярата е случайна или нарочна. И на партньора да не се казва, защото това само ще го нарани и няма да доведе до нищо добро.
Нещо не ми харесва това с изневерите, защото винаги може да се намери някой "приятел", който да раздуха работата.

# 4
  • Мнения: 3 153
Аз ще ти кажа:
1. Не изневерявай-ще се чувстваш по-добре!
2. Ако изневериш-сигурно има защо!
3. Доколкото мога да се досетя тази изневеря май не е твоя, а само си свидетел........така че-свиркай си! Не се кахъри за реакциите и какви трябва да са!
А и Катюша е права-тук всички са девици..... независимо ти какво знаеш Hug

# 5
  • Мнения: 5 370
наскоро се сбласках с този факт и се запитах защо и каква е правилната реакция когато е за парви пат ?!
А да ти се е случвало да се сблЪскаш с нещото, наречено Училище, преди да налетиш на Изневярата? Mr. Green

# 6
  • Мнения: 7
e dobre stom vsicki tuka sa hrisimi (oglejdaiki gi) kakvo da kaja osven bravo na decata ..(gledaiki gi podozriteln) ...no tova ne reshava situaciata mi ....a za uchilishteto ne go razbrah (skonfuzeno)

# 7
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
наскоро се сбласках с този факт и се запитах защо и каква е правилната реакция когато е за парви пат ?!
А да ти се е случвало да се сблЪскаш с нещото, наречено Училище, преди да налетиш на Изневярата? Mr. Green
Момичето сигурно няма "ъ" на клавиатурата. Виж, запетайките може да не ги е забелязала просто. Mr. Green
Конкретно по въпроса, учудвам се, че чак наскоро си се сблъскала с този факт, изневярата съществува от както може би и самите ние. Mr. Green А  по отношение на "правилната" реакция (ако изобщо има такава в случая), не схванах ЧИЯ реакция трябва да е правилна? На изневеряващия, на този, комуто са изневерили или на свидетеля на изневярата?
Иначе и мен темата силно ме вълнува. Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 62 595
Какви деца? Не става ли въпрос за възрастни?

# 9
  • Bapнa
  • Мнения: 762
И аз не схванах чия реакция ?

# 10
  • Мнения: 17 546
Да, тук изневеряващи няма!  Mr. Green Иначе - трай си. Колкото по-малко хора знаят, или по точно не повече от двама, толкова по-добре за всички.

# 11
  • Мнения: 25 447
 Че аз откъде да знам защо изневерявате?  Shocked И кои сте вие?  newsm78
Я като единствен/а представител/ка на изневеряващите да споделиш - какво, къде, кога...?  Mr. Green
Пък ние ще предположим защо.  Joy

# 12
  • Мнения: 7
Мола да бъда извинен(засрамвайки се ) ,но сам с френска клавиатура ,ако това може да бъде някакво оправдание ! Иначе пиша доста бавно на кирилица.
Имах предвид по темата когато разберете че са ви изневерили .
За децата беше метафора с елемент на положително емоционално обращение!

# 13
  • София
  • Мнения: 62 595
А, ясно.
Досега не съм разбирала, че ми е изневерил. И се надявам да не ми се налага да го разбирам.
Хипотетично, щеше да ми е много гадно.

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 23:44 от RadostinaHZ

# 14
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Извинен си. Peace Виж колко отдавна се опитах да те оправдая за правописа  Wink, само дето те нарекох "момичето", за което аз се извинявам.
Предлагам да разкажеш малко повече за изневярата, та да стигнем до причините за нея и "правилните" реакции.

Общи условия

Активация на акаунт