Как се използва крема за линиите около устата?

  • 536
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
Забелязвам вече,че доста фирми започнаха да произвеждат не само кремове за околоочния контур,но и за така състаряващите линии около устата.Днес във форума се обсъждаха продуктите на "Билка"и видях във сайта им,че те имат комбиниран такъв крем за тези по-нежни зони.Но се зачудих как съчетавате използването на такъв крем с останалите кремове,които ползвате?Примерно като си намажа околоочния контур след това доста внимавам кремът ми за лице да не смесва с него,което пак става в крайна сметка.Знам,че някои кремове са несъвместими и затова е хубаво да са от една марка,но аз да си призная рядко го спазвам.Та пак на въпроса какво правим-заобикаляме очите,заобикаляме устата и мажем другия крем тук там...малко ми прилича на индианска маскировка.Ами как тогава?Може ли да се маже върху другия крем?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 727
И мен ме интересува, особено за очния контур. Записвам се.

# 2
  • Мнения: 2 673
Ползвам различна марка околоочен и крем за лице..просто единият ми се свършва винаги по-бързо..В момента съм на ЕВЕЛИН - за очи, и на ВИШИ - Миокин. Поставям с безименния пръст с потупващи движения около очите и после нанасям върху лицето, като не ги смесвам . Това е.
Доволна съм и от Нивеа - околочен.

Общи условия

Активация на акаунт