Какво правихте първата брачна нощ??

  • 14 540
  • 117
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Има много вариации по темата - броят пари, местят подаръци и кашони, правят първия скандал, цапат чаршафа да го покажат на роднините  Grinning Laughing, наспиват се след дългата подготовка за събитието и т.н.
Ние да ви призная след нощната сватба продължихме на дискотека и после каталясали нямахме сили за нищо и заспахме. Mr. Green Flutter

# 1
  • София
  • Мнения: 3 064
Купон Sunglasses Чак на сутринта успяхме да "консумираме брака Mr. Green", при това в подарената ни палатка, разпъната на двора Laughing Laughing Laughing Ех, младини...

# 2
  • София
  • Мнения: 625
спахме ooooh! като преди това малко се поскарахме Tired

# 3
  • Мнения: 82
Наспахме се.Имахме първа бра4на сутрин Joy

# 4
  • София
  • Мнения: 2 160
Ааа имахме сили да изконсумираме брака  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 965
спахме ooooh! като преди това малко се поскарахме Tired

И ние така.
Първо се прибрахме скапани. Доизядохме каквото беше останало от тортата. Поскарахме се. После близо час двамата разваляхме моята прическа (кошмар - събрахме шепа фиби, букетче розички и 1/2 чаша бонбонки с жито от косата ми). После изброихме парите  Mr. Green, взехме един бърз душ и заспахме като заклани.

Ние карахме чак първи брачен обяд.

# 6
  • Мнения: 1 761
Имахме две сватби и си спомням как мъжа ми каза-повече не искам да се женя-беше му писнало.И двете сватби ги подготвихме и платихме сами,пари не сме получавали, не сме и искали, но и двамата и след двете сватби бяхме много изморени.Спахме,без да се караме.

# 7
  • Мнения: X
Нощта след годежа се праскахме като луди цяла вечер ( аз бременна и той си свършва където поиска без да му се керам -еххххх). А след като се оженихме ( бях вече 6-ти месец) той много го беше страх ( да не направи нещо на бебето) и просто спахме!

# 8
  • Мнения: 2 161
Пътувахме,скарахме се и правихме секс.После реших,че съм направила най-голямата грешка в живота си,домъчня ми за в къщи,накрая се развеселих.Но все пак бях на 19,какво да очаква човек?

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 15:20 от Chanel

# 9
  • Мнения: 302
Той си пийна,защото през деня на самата сватба не беше пил почти нищо а и защото имаше рожден ден,а аз си легнах като ги оставих да допразнуват и се наспах едно хуууубаво...

# 10
  • Мнения: 304
Прибрахме се към 4 сутринта от дискотека и порядъчно натровени с няква гадна текила. Заспахме само като си погледнахме възглавниците. Консумацията беше някъде сутринта и тъкмо пак заспивахме, когато телефнът ми звънна и скъпият ми шеф с бодър глас каза "има ли вече какво да честитя.... а кога се връщаш на работа..."
После колегите се скъсаха да го базикат, че ми се е обадил след първата брачна нощ.

# 11
  • Мнения: 2 908
Прибрахме се в наетата хотелска стая за целта към 3ч сутринта и заспахме като заклани.Бях бременна с леки проблеми от началото,бях във третият месец и не правихме секс до раждането. Crazy

# 12
  • Мнения: 3 268
При нас нямаше първа брачна нощ,защото си легнахме в 7 сутринта.Тогава свърши купона.Много бяхме щастливи,много влюбени,всичко ни изглеждаше нереално и прекрасно.Бяхме много млади,почти деца.

# 13
  • Мнения: 46 478
Сватба  Laughing
Беше вечерна и приключи към 6-7 сутринта  Grinning

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 501
Спахме!На сутринта ни събудиха с много неприятна вест-беше починал мой приятел в катастрофа Cry

Общи условия

Активация на акаунт