Антицелулитен масаж с то4илка!!!!!!

  • 5 709
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Здравейте моми4ета.Искам да попитам дали някой е ходил на такъв масаж, има ли ефект и може ли да ми препоръ4ате масажист.Слу4айно 4ух за него в едно предаване по БТВ.Имаха добри отзиви.Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 865
 Joyи това ли вече има hahahaДоста болезнено звучи...Предполагам,че разточват с точилката ,а не пошляпват.

# 2
  • Мнения: 5 362
С точилка и мъжо ако накарам ще ме разточи Mr. Green Чак специален масажист... 

# 3
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
С точилка и мъжо ако накарам ще ме разточи Mr. Green Чак специален масажист... 
hahaha  hahaha Joy

 То с точилката и мене доста хора са готови да ме поточат  Mr. Green

А кое беше предаването и ако може малко подробности, че звучи любопитно?

# 4
  • Мнения: 861
Е, това е вече върха  Joy. Добре, че мъжът ми няма да влезе тук да прочете, че ще се потвърдят думите му, че сме луди жените  rotfImbo. Е, добре де, може и да има такива процедури, ама признайте смешно звучи: асоциацията ми е веднага за разточване (като тесто  Sick ужас!!!) или за бой и се сещам как свекито разказваше, че веднъж счупила точилката в мъжа ми  Laughing. Е, ако някой сподели, че има ефект, ще се наложа да си купя точилка, че и без това децата ме врънкат защо ме мързяло да правя курабийки. Да ми прости авторката-нищо срещу нея, просто съм в добро настроение и се развеселих още повече   #Silly.

# 5
  • Мнения: 649
Една позната преди 4-5 години беше пробвала и имаше страхотен ефект. Но  правеше сама масажа с точилката и с антицелулитното мляко на Мис Маджик с гинко. Наистина резултата беше поразителен.

# 6
  • Мнения: 1 432
Аре ве  Crazy

# 7
  • Варна
  • Мнения: 956
Утре и аз ще търся точилка  Twisted Evil Май само това не съм пробвала  Rolling Eyes
Имам един диск за масажи, ама нещо не ми е удобен - да видим с точилката как ще е  Laughing
Свалих 20-тина килца и сега имам нужда от разточване на останалите сланинки  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 570
Когато бях 9-10 клас (това беше мнооого отдавна) имахме по физическо една учителка малко пред пенсия и тя тогава ни препоръча (на момичетата) такъв масаж с  точилка срещу бричове. Аз тогава се бях запалила много, но то пък нямаше какво да махам тогава. Скоро се бях сетила за това, но все отлагам за друг път.
Така че не се дивете - наистина има такъв масаж и спокойно може в къщи сами да си го правим.

# 9
  • Мнения: 320
Звучи забавно, аз правя антицелулитни масажи в Бургас с мед, трябва да взема да ги налагам жените и с точилка, че да ми и плащат за това.... Joy

# 10
  • Мнения: 5 362
Звучи забавно, аз правя антицелулитни масажи в Бургас с мед, трябва да взема да ги налагам жените и с точилка, че да ми и плащат за това.... Joy
hahaha Joy
И особено ако някоя те дразни... почваш я с точилката Mr. Green

Само не ми е ясно как сами можем да се разточваме?!
Аз сега с един ръчен масажор едвам се справям-чупя едни стойки,дупя се по два часа,а пък ако трябва с точилка,мисля че няма да мога сама.Пак ще опра до мъжо май Thinking

# 11
  • Мнения: 320
Тези засмукващите уреди - на вакумен принцип имат ефект. За другите се съмнявам, ама за този мога да гарантирам. Те са и най-скъпи, разбира се. Една мама продава такъв в продавалника, ама доста скъпо го дава. Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 1 685
. Една мама продава такъв в продавалника, ама доста скъпо го дава. Rolling Eyes

Да,тя го продава почти на покупна цена,ама пише че направо си е нов.А горе доло на такава цена може да се купи  чисто нов от Ларедут-а. Thinking

 Joy JoyА по темата-сега като чета се сещам че преди години съм чела или гледала по тв newsm78 подобен масаж  на бедра и дупе. JoyДаже си спомням че беше препоръчано за задните части да се търси помощ-е сега се чудя Laughing Winkмъжо ли да е или сино-кай аджеба ще вложи повече енергия за каузата-целулита мамин! Joy Joy

# 13
  • Мнения: 1 906
...
Така че не се дивете - наистина има такъв масаж и спокойно може в къщи сами да си го правим.
Би ли обяснила  Rolling Eyes ?

# 14
  • София
  • Мнения: 570
Ами взимаш една точилка и започваш да търкаш с нея нагоре-надолу, сякаш разточваш тесто. Аз съм си правила такъв масаж на бричовете. За дупето и задната част на краката сама ще е трудно да се прави.

Общи условия

Активация на акаунт