Красива и вкусна!

  • 9 997
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 371
Мили майки, споделете от опит някоя сладкарница за интересни и вкусни детски торти. Спешно.
Искам да поръчам за племенницата ми, че в събота има рожден ден - става на 12. Цената няма значение, важното е да е вкусна и да се намира в София.  Laughing

#торта

Последна редакция: пн, 14 сеп 2020, 18:25 от russev

# 1
  • Мнения: 8 917
Двете фукли, 100 грама сладки.

# 2
  • Мнения: 1 371
Детските торти на двете фукли хич не са вкусни или поне на мен не ми харесват.
Може би трябваше да напиша: с изключение на Двете фукли и Лагуната.
Благодаря, The sun. Сега ще разгледам сайта на 100-те сладки.  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 3 688
***


явно се смята за реклама и името не излиза:(

# 4
  • Мнения: 1 371
***


явно се смята за реклама и името не излиза:(

Мда.... Ми то поне да пишех хубави неща. Thinking

Хайде, чакам други предложения.  Hug

# 5
  • Мнения: 8 917
Хвалят и тези на Гаврош, както и на Лагуна, но лично аз не съм пробвала нищо от тях. Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 268
 На  "НЕДЕЛЯ" са много вкусни !!! имат интересни модели  chef

# 7
  • Мнения: 202
съвсем скоро ядох детска торта от "Лагуна",беше супер  Peace

# 8
  • Мнения: 8 917
съвсем скоро ядох детска торта от "***",беше супер  Peace

А какво е "***" ??? Само аз ли изписвам сладкарниците?И ако не ги изписваме как ще знаем от кои сме доволни и от кои - не? newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 718
Виенски салон Лъки на Цариградско.
http://www.luckybg.com/

# 10
  • София
  • Мнения: 1 845
Виенски салон Лъки на Цариградско.
http://www.luckybg.com/

 newsm10
От години си поръчваме оттам.Не са много евтини,но са страхотни.Имат  идоставка по домовете в определен час.Най-михаресва японската.А отгоре си я поръчваш каквата си искаш-имале сме пигвини с ледените им къщички, новогодишна като коледен подарък, къщичка с мини понита, зелена градинка с животни, мечопухска и с всичките му приятели, човече, което седи пред лаптопа в разхвърляната си стая/разбирай нашия татко Laughing/ и още незнам какви...
И най-важното-захарнтине фигурки са страхотна изработка, доста реалистични/пух/ и много вкусни.И изглеждат точно както в каталога.

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 17:37 от marissha

# 11
  • Мнения: 3 153
Аз лично съм за 100те грама, там поне досега не съм имала ядове откъм качество и вкус:)

# 12
  • София
  • Мнения: 1 535
Сладкарница л*а*г*у*н*а на Христо Белчев
Опитах се да сложа и връзка към сайта, обаче ****

# 13
  • Мнения: 75
в надежда4(близо до 102у-ще) сладкарница кериан  правят торти по поръчка, имат голям каталог и ги правят от днес за утре. сещам се и за атлантик(на орион, дондуков и т.н.)

# 14
  • Мнения: 2 614
За първия РД на Калина поръчахме от 100 грама, красиви са и са вкусни! И от Лъки съм много доволна, не беше ли тяхна и сладкарноцата в ЦУМ?

Общи условия

Активация на акаунт