да похваля Цитросепта срещу бяло течение- при мен подейства!!

  • 52 280
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 475

Пия цитросепт вече повече от месец половина, реших да го опитам като едно от поредните лекарства срещу обилното бяло течение, което имам от 4г, което не е гъбично! какво ли не съм пила, какво ли не съм слагала- ефект нулев, лекарите си казват нищо ти няма, то си е нормално, но за мен не е!
И така купих си цитросепт, голяма опаковка и започнах да пия по 15 капки на ден, след което достигнах до 30капки, някои дни и по повече! Първите две седмици никакъв ефект, казах си и това е бошлав работа- поредната измама за да се вземат парите на хората,но ето, че след 3-тата седмица се видя вече резултата и аз вече съм с много оскъдно бяло течение почти никакво мога да кажа! Ще продължавам да го пия до пълното изчезване, ако трябва още 3 месеца до пия! Защото наистина според мен ефекта просто е невероятен! Peace
 
 

# 1
  • Мнения: 189
Без рецепта ли се купува? Как знаеш по колко да пиеш? Питам, защото имам същия проблем.

# 2
  • Мнения: 1 475
Да без рецепта, това е екстракт ог грейфрут-хомеопатично е,а дозировката сама си я определих- то по принцип на самата листовка в лекарството си пише за различните болести и оплаквания каква е дозировката, но задължително първата седмица се пият по малко капки- пие се винаги със сок или чай, иначе е ужасно горчиво!! Sick
Но пък си заслужава!!! Peace

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 11:49 от marsiana

# 3
  • Мнения: 189
Ще пробвам, благодаря за информацията.

# 4
  • софия
  • Мнения: 105
Колко стува горе долу голямата опаковка и за колко време стига,аз се интересувам,защото искам да го пия за подсилване на имунната система

# 5
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
честито оздравяване Hug

и аз смятам да си го купя цитросепта. имам точно същите оплкавания като теб. нямам гъбички, макар че съм изпила над 8 антибиотика за бактерии в урината. тъпото течение е упорито.

ще си взема и аз цитросепта, дано и на мен ми помогне.
горчивината ще я преглътнем. Peace

# 6
  • Мнения: 1 475
http://citroseptbg.hit.bg/index1.htm  ето и сайта на цитросепта! Simple Smile Simple Smile

Интензивно тримесечно прочистващо лечение:

      При наличието на микозни заболявания като: Кандида албиканс, Монилия микоза на кожата или на стъпалата или на половите органи, както и при опасност от инфаркт, инсулт, съсиреци, склероза, перде, проблеми с кръвоносните съдове при състояния на хронична умора и подтиснатост по неясни причини /синдром на умората/, а също и при алергии /напр. хранителни, сенна хрема/, астма и подобни заболявания препоръчваме да се употребява екстракт в продължение на 3 месеца. Екстрактът трябва да се приема в количества 10-20 капки, 2 пъти дневно. 

      Микозите и някои болести предизвикани от бактерии /като Хеликобактер пилори, стрептококи, стафилококи/ са много трудни за лекуване, а първите терапевтични ефекти са забележими едва след няколко седмици.


Ето от тази схема се ръководя аз, но с малко по-голяма доза!

# 7
  • Мнения: 254
И аз си го взех да си мажа ноктите на краката за да моря гъбичките, които ме морят мен на порции още от ученическите години. И понеже още кърмя не мога да използвам лекарства за тях. Плюс това съм пила и ефекта е временен. Само едно уточнение - мисля че не са хомеопатични. Консултирах се с лекар-хомеопат дали има смисъл да се мазотя - и тя много ми ги похвали в борбата с най-различни гадове. Така че поне мисля че нищо не губя, само мога да спечеля.

# 8
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Монооого е добър. Успях с него да разкарам алергичната кашлица на Констанца преди време и като имуностимолатор е върха. Но е отврат на вкус.

# 9
  • софия
  • Мнения: 105
Мерси много, аз си мисля по натам когато имам парички да си ги купя тези капки Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 4 273
А срещу течението могат да се правят и промивки с Цитросепт - няколко капки в преварена вода. Тогава ефектът се вижда след няколко дни още.

# 11
  • Мнения: 1 217
Да попитам-Цитросепта действа когато течението не е гъбично ли?
Защото аз имам Кандида и вече незнам по какъв начин да се боря.

# 12
  • Мнения: 1 475
Да попитам-Цитросепта действа когато течението не е гъбично ли?
Защото аз имам Кандида и вече незнам по какъв начин да се боря.

Да действа и срещу гъбички, копирам си от постинга по-горе, поне за това също го дават, но трябва търпение и упоритост !!! Peace Hug

Интензивно тримесечно прочистващо лечение:

      При наличието на микозни заболявания като: Кандида албиканс, Монилия микоза на кожата или на стъпалата или на половите органи, както и при опасност от инфаркт, инсулт, съсиреци, склероза, перде, проблеми с кръвоносните съдове при състояния на хронична умора и подтиснатост по неясни причини /синдром на умората/, а също и при алергии /напр. хранителни, сенна хрема/, астма и подобни заболявания препоръчваме да се употребява екстракт в продължение на 3 месеца. Екстрактът трябва да се приема в количества 10-20 капки, 2 пъти дневно. 

      Микозите и някои болести предизвикани от бактерии /като Хеликобактер пилори, стрептококи, стафилококи/ са много трудни за лекуване, а първите терапевтични ефекти са забележими едва след няколко седмици.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 273
Аз точно за лечение срещу гъбички съм го ползвала. Четири дни си правех промивки сутрин и вечер плюс вътрешен прием по 20 капки в чаша вода.

# 14
  • Мнения: 1 217
Е вие направо ми подобрихте настроението. Hug
Веднага ще си го взема и дано да подейства,че направо вече #2gunfire #Cussing out #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт