Коралова гъба

  • 13 343
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 266
Ползвали ли сте коралова къба за лице или за тяло? Чувала съм, че отделя колаген и е доста полезна... Laughing
Какви са ви впечатленията, за лице или за тяло я ползвате? Колко дълго се използва? Има ли някакви специални правила за употреба и съхранение? newsm78

# 1
  • Мнения: 186
Каква е тази гъба,не съм чувала за нея.Я разяснете и покажете,че ми е интересно !

# 2
  • Мнения: 284
И мен ме заинтригува гъбата.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 753
Ето това е коралова гъба, има такива и за почистване на лице.

# 4
  • Мнения: 186
Виждала съм я,но не знаех,че е коралова.Как действа?

# 5
  • Мнения: 172
В кои магазини може да се купи и на каква цена ?

# 6
  • Мнения: 444
Ползвам я за детето си , доволна съм , аз я купувам от детските магазини !
Цената мисля беше около 15 лв - на чико !

# 7
  • Мнения: 8 917
Нищо особено.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 585
Отдавна я ползвах и не останах много впечатлена.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 157
И аз не съм особено впечатлена. Само реклама....

# 10
  • Мнения: 266
Малката за лице я гледах по 3.60 лв, голямата за тяло- около 7 лв- не знаех дали си заслужава... newsm78

# 11
  • Варна
  • Мнения: 672
И аз не съм особено впечатлена. Само реклама....

И аз така  Peace

# 12
  • Мнения: 832
Във фирмата, в която работех преди да забременея внасяхме тези коралови гъби. Трябва да ви кажа, че нямат нищо общо с обикновените изкуственяци. А от тази за лице съм много доволна, освен че почиства койата, отстранява мъртвия слой, отделя колаген, освен това е и естествена. Имахме и за бебета, но се препоръчва да се използва след 6-ия месец. Ако някой иска мога да му ги взимам на доставни цени от офиса. Цената, поне тогава преди около 2 години, беше - 3 лв. малка за лице. 7 лв. средна за тяло и голяма пак за тяло, който обича да се къпе с по - обемно гъби - 15 лв. Детската - около 8 лв.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 176
За лице съм пробвала, но не бях доволна, зачервявам се, твърдо ми е Mr. Green
Тялото си съм по-склонна да стържа. Според мен е хубаво да се ползват подобни гъби през някакъв период от време.

# 14
  • Мнения: 832
За лице съм пробвала, но не бях доволна, зачервявам се, твърдо ми е Mr. Green
Тялото си съм по-склонна да стържа. Според мен е хубаво да се ползват подобни гъби през някакъв период от време.

Гъбите са съвсем меки и в никакъв случай с тях не би могла да се стържеш. Да не би да говориш за Луфа.

Общи условия

Активация на акаунт