Помощ за подарък

  • 596
  • 6
  •   1
Отговори
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Момичета, помогнете ми със съвет. каква играчка е подходяща за подарък за 5-ти рожден ден на момиченце, което има всичко?
Направо вече не ми стига ума с какво да я изненадам.

# 1
  • Мнения: 4 111
Предполагам има кухни и подобни играчки за кукли. Можеш да подариш комплект от много флумастри и книжки за оцветяване. Дори и да има, те не са вечни, а колкото повече са флумастрите - толкова повече ще се зарадва.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 7 947
Детски фотьоил - аз това подарих на едно приятелско детенци и то много си го обича! Има ги в Пигис Наус, аз от там го взех, имаше и мини канапенца също. Laughing

# 3
  • Мнения: 1 227
Зависи какви са интересите на детето. Ако обича да си играе на кукли имаш богат избор. Моята дъщеря най-много се радва на книжки за писане и оцветяване, бои, моливи, пастели и т.н.

# 4
  • Карлово
  • Мнения: 4 622
Има едни микрофони на стойка, ей с това падаше голяма игра. Или касетофон с микрофон да интервюира всички наоколо. Това се сещам без много напрягане.

# 5
  • Майничка
  • Мнения: 12 573
Освен дадените дотук предложения, има едни комплекти с големи фосфоресциращи мъниста за низане и пластмасови закопчалки на SES, купувала съм от Бонжурите, подходящи са за тази възраст и са много ефектни.
Друго - фенерче, ама силно. Всички деца много се радват на това.
Или папагал, който повтаря думите на детето - не са скъпи 10-12лв., обаче отиват страшно много батерии.

# 6
  • все тук
  • Мнения: 1 716
За повечето от нещата дори не бях се сетила. Много ми помогнахте, благодаря. Сега остава да избера кое от всички да предпочета. Hug

Общи условия

Активация на акаунт