Кога усетихте бебето?

  • 3 609
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 991
Кога усетихте за първи път движенията на бебето вътре във вас и как бихте описали усещането? Аз сега карам 16-тата седмица и мисля, че вече усещам движенията на бебчо. Той наистина е доста пъргав - като са го гледали преди при прегладите с ехограф все мърда, върти се... Бях чела, че обикновено при първа бременност и ако не си много кльощава (аз не съм) движенията се усещат по-късно - при някой жени чак към 20-тата седмица. При вас как беше?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 816
Чак в 20 г.с.Беше нещо като леко пърхане на пеперуда.Минаха няколко часа след усещането докато се светна какво е. Simple Smile

# 2
# 3
  • Мнения: 842
Първият път - около 20 г.с., а вторият - в 15 г.с.

# 4
  • Мнения: 27 524
4-ти месец. Леко, като пърхане, и аз не зацепих веднага какво е. Много е странно и вълнуващо  Simple Smile

# 5
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
усещам го от 14 - 15 ГС

# 6
  • Мнения: 221
Бях в 14г.с. CrazyИ макар че всички около мен твърдяха, че не е възможно да го усещам толкова рано, никой не можеше да ме убеди в обратното Peace

# 7
  • Мнения: 5 362
В началото на 5-я месец.

# 8
  • Мнения: 5 401
В 18 г.с., рано сутринта усетих за първи леки потупвания от дясната страна. Това беше първия физически сигнал, свързан с растящия в мен живот - всички неразположения през първия триместър ми бяха спестени.  Grinning

# 9
  • Мнения: 4 406
при всеки е различно, така че незнам доколко ще те успокоят отговорите тук. бебето го усетих още в 13 г.с, но това е защото помня чувството от първата бременност  Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 7 013
Някъде 18-19 седмица, точно като пърхане.

# 11
  • Мнения: X
Първото в 16-та, второто в 13-та. Но при всеки е индивидуално и зависи от доста неща.

# 12
  • Мнения: 1 041
В средата на 4-я месец  Peace

# 13
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
В 18 г.с.Като леко къркорене,движение в червата.Веднага разбрах,че е бебчо,защото много бях чела за това и го очаквах с нетърпение.Като го почувствах започнах да си се хиля сама,чувството е несравнимо. preggo

# 14
  • Мнения: 337
В 14 г.с. и беше много вълнуващо

Общи условия

Активация на акаунт