ужас от заспиване

  • 506
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193
Здравейте,
Синът ми е на 10 месеца. До миналия ден всяка вечер след къпане заспиваше спокойно с шише АМ. Да, но от снощи става нещо страшно, само като види леглото и шишето и започва кански рев, мята се, не иска да си пие млякото, не иска нищо. Тази вечер е същото. Освен това го мъчат и зъби. Възможно ли е да не иска да спи и да знае, че това е ритуал преди лягане? Целият става мокър от пот. Имали ли сте такъв проблем?

# 1
  • Мнения: 106
И аз имам такъв проблем-моята дъщеря е на 7 м. и когато види че я слагам на леглото защото вече е станало време за сън и и мижат очите,започва такъв рев че.....направо не знам как да я приспивам. #Crazy

# 2
  • Мнения: 193
На мен ми се случва за втора вечер и направо не съм на себе си. По принцип синът ми е ужасно спокоен и това направо ме втрещи...

# 3
  • Мнения: 106
Моята изобщо не е спокойна и съм й свикнала вече.....откакто се е родила ме изкарва извън нерви....Но лесно маика не се става  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 43 903
пробвай да му дадеш другаде млякото или ако го пие на запалена лампа да пробваш на загасена или неща такова - сменете нещо в ритуала...може би просто иска да постои още полувин час...
а като нищо може и да е от зъбките нещо....

# 5
  • Мнения: 600
Защо не смениш ритуала - дай примерно АМ-а половин час преди банята или се опитай да го приспиш на вашето легло. Може да не е много възпитателно, но пък и да реве така  newsm78 също не ми се вижда добре.

# 6
  • Мнения: 983
Съгласна съм с казаното по-горе. Смени ритуала. Може да е и от зъбките. Но да добавя, че понякога имат такива периоди. При нас са траели и по 2 седмици. За да си изпият млякото съм ги разнасяла из всички стаи докато мине препоръчителния 1 час за АМ. След това изведнъж решават и започват да си го пият пак в леглото newsm78

Общи условия

Активация на акаунт