Бебето ми се забужда с плач????

  • 1 001
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
Не си обяснявям защо всеки път като се събуди моята дъщеря, която е на 48 дни, започва да плаче и то с висок глас.И нищо не я успокоява. Не е гладна, а почти винаги така се буди. Слувало ли се е на някого и кажете каква мислите че е причината

# 1
  • Мнения: 7 723
Може се би се буди от колики? newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 6 248
И синът ми е същия, вече почти 6 м. Не разбирам защо. Случвало се е да спи до мен на леглото и се събужда с ужасен рев и докато не му дам малко водичка и бибата не се успокоява. Веднага след това започва да ми се усмихва и да се държи спокойно.  Rolling Eyes

Мисля, че не са колики. Все пак с колики и зъби не може да обесним всичко.

# 3
  • Мнения: 9 973
Може се би се буди от колики? newsm78
и ние така.и аз мисля да са колики Peace

# 4
  • Мнения: 106
privet elenna_dim .ne se pritesnqvai - I moqta da6terq se bude6e taka v prodaljenie na 3 meseca....i mislq 4e be6e ot kolikite,za6toto tq napravo me vludqva6e s tezi koliki....No ve4e minaxa.....(sega po4naxa zabite....)napravo 6te se  #2gunfire

# 5
  • Мнения: 111
И ние бяхме така.Сега сме на 6 месеца и пак от време на време се буди така.Сякаш сънува кошмари.Незнам, но нашия период с коликите мина отдавна.Пук вие сте малки за зъбки.Може би е нормално. Thinking

# 6
  • Мнения: 7 723
privet elenna_dim .ne se pritesnqvai - I moqta da6terq se bude6e taka v prodaljenie na 3 meseca....i mislq 4e be6e ot kolikite,za6toto tq napravo me vludqva6e s tezi koliki....No ve4e minaxa.....(sega po4naxa zabite....)napravo 6te se  #2gunfire
Недей да се... #2gunfire...щото зъбите не са последния повод за рев! Whistling

# 7
  • Мнения: 115
не знам какво да кажа. Моят син е на година и  8 м и всеки /или почти/ всеки път след спането на обяд се събужда с рев. Нищо не го успокоява и вече на знам какво да правя.  #Crazy ooooh! А вече сме големи за колики ....

# 8
  • Мнения: 169
Най вероятно са колики , но бебенцата на тази възраст още се адаптират към външния свят и сигурно много ги е страх все пак не са на топло в корема на мама...... newsm03

# 9
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Пък аз много щях да се учудя, ако на тази възраст се будеше с усмивка. Thinking

# 10
  • Мнения: 701
И ние така с рев...не винаги но достатъчно да ми направи впечатление!
Ами...отначало го отдавах на колики,сега след като вече изчезнаха го приписвам на сънища.Казват,че бебетата сънуват.Важното е че се успокоява след като усети присъствието ми.

# 11
  • Мнения: 478
И при мен съществува този проблем. Все си мисля, че сънува кошмари.  Thinking

# 12
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Последните изследвания на някакви шведски учени показват, че бебетата наистина са много по-умни, отколкото предполагаме. Някой беше пуснал такава тема.
Да, те наистина усещат присъствието на майката и разни други неща. Но не сънували. Чак пък кошмари... newsm78

# 13
  • Мнения: 8 917
Колики или от още недоразвита нервна система може да са причините.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 585
И моят син така се събужда почи винаги, макар че е вече на 5 месеца. Confused

Общи условия

Активация на акаунт