Едноцветен чорапогащник за момиченце 82 см

  • 571
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 197
Това ми е питането виждал ли е някой скоро и къде в София. Искам да е едноцветен и да е в много бледо екрю или в много краен случай в изключително бледо розово. Навсякъде ми предлагат шарени, розови и с картинки. А на мен ми трябва това, което изброих. Моля, помагайте!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
В Бокал продават едноцветни, а и размери имат всякакви.

# 2
  • софия
  • Мнения: 1 745
Има в прасешкия магазин.Има и в екрю,оранжеви,червени,розови,много тъмно синьо,светло синьо,бледо зелено,коралови,бял.Струват 3.50

# 3
  • Мнения: 2 471
Има в прасешкия магазин.Има и в екрю,оранжеви,червени,розови,много тъмно синьо,светло синьо,бледо зелено,коралови,бял.Струват 3.50
Кой е този маг. и може ли да кажеш къде е? Около нас под 6.00лв нчма чорапогащничета

# 4
  • София
  • Мнения: 3 848
Миналата седмица взех тънък едноцветен на красиви цветя,но в същия цвят от "Овиезе".Това ни е третия или четвъртия чорпогащник от тях, изключително подходящ за официални случаи.Какво ми харесва в тях?Дъщеря ми е със слабо краче и всички български чорпогащници са й изключително широки около и над кокалчето и се сбръчкват и стоят като кюнец.В "Овиезе" имаше и детски "Golden lady"- два за 3,50 лв,но не видях цветовете.Лично аз взех на "Fagottino" много бледо розово,а имаше и други цветове.Иначе тънък едноцветен съм виждала в едно квартално магазинче в Изток,ако ти е удобно ще ти кажа къде е точно.Иначе от по-плътните не съм обръщала внимание, защото аз вземам от Марикита, а там не знам има ли едноцветни -аз все шаренки купувам! Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 2 298
На пазара на Красно село има 1-2 магазинчета, където се намират, аз на дъщеря ми също купувам само едноцветни в бяло и екрю, и много рядко розово.

# 6
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 332
От старни на Била в Младост им един ТЦ. От там взех на Емма едноцветен розов чорапогащник за 3.50лв.

# 7
  • Мнения: 2 197
Много ви благодаря на всички. Ще се разходя до Овиесе-то. Другите не ми вършат работа, защото са обикновено бежово , а роклята е съвсем бледа. Не може така! А моята също е с много тъничко краче. В къщи отлежават няколко чорапогащника, които чакат да стане по-висока, за да не и стоят като торба.

# 8
  • софия
  • Мнения: 1 745
Има в прасешкия магазин.Има и в екрю,оранжеви,червени,розови,много тъмно синьо,светло синьо,бледо зелено,коралови,бял.Струват 3.50
Кой е този маг. и може ли да кажеш къде е? Около нас под 6.00лв нчма чорапогащничета
http://www.piggyshouse.com/bg/

# 9
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
В Бокал продават едноцветни, а и размери имат всякакви.


  PeaceПреди една седмица купих точно от там.

Общи условия

Активация на акаунт