най-добрият крем за ръце, който сте ползвали

  • 38 537
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 008
в тази тема очаквам мнения и предложения за най-добрия крем за ръце,който сте ползвали някога. Аз съм сменила доста марки, последните, които имам са на Гарние и на Нютрожина, добри са... Чувала съм за един на Кларинс, който бил чудесен. Моля споделете вашия любим bowuu

Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 17:44 от mamaLina

# 1
  • Мнения: 645
За мен най-добрия е на Нютроджена. Много са ми сухи и напукани ръцете и само той ме оправя Peace

# 2
  • Мнения: 3 782
Смело мога да кажа, че българските кремове са много хубави. Особено на Дева. Друг крем, който ми е много любим е на Орифлейм с глицерин. Прави ужасно меки ръцете и попива много бързо Peace

# 3
Най-добрия за мен е Kamill,от Германия майка ми ми го носи,тук не мога да го намеря;в зелена туба е,има го и в кутия;нарисувана е маргаритка до марката.Един път на ден стига да си намажеш ръцете,после и да се миеш-не ти стават сухи.

# 4
# 5
  • Мнения: 1 243
Харесвам този на Ейвън със силикон, както и един австрийски в голяма зелена кутия - Kamile, или нещо подобно! Rolling Eyes С него дори след измиване, се усеща,че съм ползвала крем, ръцете остават меки

petia bn ме е изпреварила.. Laughing Точно за този става дума, виждам,че и мненията ни за него са сходни Wink
http://www.burnus.de/product_images/zoom/product_61-1182502071.jpg

# 6
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Невероятно, но факт - български крем на талодерма за 2лв  Peace Епитализиращ се зове - попива бързо, не седи мазен, омекотява, абе супер е. Позлвала съм всякакви - Клоран, Атрикс, Авон, Орифлейм, д-р Шелер и Нутроджена, е няма такъв крем, че и 2лв струва  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 90

BRONNLEY!
ПО- ХУБАВ ОТ ТОЗИ НЕ СЪМ ПОЛЗВАЛА!СТРАХОТЕН Е! newsm10

# 8
# 9
  • Мнения: 1 107
Според този е най-добър

# 10
# 11
  • Мнения: 5 393


Този ми върши чудесна работа.

Опа, изпреварили са ме със снимката Grinning

# 12
  • Мнения: 2 407
Още един глас за Атрикс.Моята кожа е много суха и ми понася много добре.

# 13
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
А колко струва този Атрикс ?

# 14

Общи условия

Активация на акаунт