База за сенки на Манхатън-заслужава си!

  • 5 602
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 239
След дълго търсене на базата за сенки на Артдеко си купих друга на Манхатън.Досега не бях ползвала такъв продукт,въпреки че редовно се гримирам.Направо не знам как съм пропуснала досега.Сенките ми стоят запечатани чак до вечерта без абсолютно никакви поправки през деня.Заслужава си отвсякъде.Знам,че не съм открила Америка,но все още може да има някой изостанал като мен в информацията.
За протокола:ползвам съвсем обикновени сенки и мисля,че с този продукт водещото ще ми бъде цвета,а не марка и трайност.

# 1
  • Мнения: 401
страхотна е,но аз сега си търся тази на артдеко за разнообразие
наистина с база -няма значение марката на сенките Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 885
Колко струват и двете?

# 3
  • Мнения: 3 622
Не съм ползвала на Манхатън, но щом казваш че са добри ще взема да ги пробвам

# 4
  • Мнения: 498
И двете са към 8-10лв.Аз и двете съм ги ползвала и съм адски доволна.Сенките не мърдат,независимо какви са.

# 5
  • Мнения: 1 432
Обяснете как се  нанася тази база и къде?Само където се слагат сенките ли? EmbarassedАз съм голям лаик в сен4естсата област не ми се смейте  Blush

# 6
  • Мнения: 624
И ако може снимка Praynig
  bouquet  bouquet  bouquet

# 7
# 8
  • Мнения: 776
И аз съм много доволна от базата на Манхатън, клепачите не ми се омазняват, а сенките издържат достатъчно дълго Peace

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 4 966
Обяснете как се  нанася тази база и къде?Само където се слагат сенките ли? EmbarassedАз съм голям лаик в сен4естсата област не ми се смейте  Blush

Да.Нанасят се на самия клепач.И после се запечатва със сенката.
Цветовете стават по наситени и наистина издържат доста дълго.

Аз използвам на АртДеко базата.

Това ми е най-успешния продукт от всичко закупено.

# 11
  • Мнения: 624
Определено ще си купя Grinning
Благодаря,момичета  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 1 890
И аз ползвам същата база и съм много доволна....НО защо си мисля, че беше лимитирана серия на Манхатън и Devil wears Prada ...???   newsm78 Аз поне моята я купих преди няколко месеца в едно забутано магазинче,беше последната, и продавачката ми каза, че серията била лятна и повече нямало да зареждат... Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 511
А какви са съставките на тази база? Rolling Eyes И на какъв принцип действа? Не разбирам, затова питам Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 1 890
Ами предотвратява омазняването на клепача и по този начин сенките са като "циментирани" през целия ден  Simple Smile Ей сега ще погледна съставките...
 П.С. Не са упоменати на кутийката, сори !   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт