Мнения за Санаториална ясла - Варна

  • 1 012
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 282
Знам, че има писано по темата, но не мога нищо да отворя, дава ми някаква грешка. Та искам да попитам хубава ли е тази ясла, на какъв адрес се намира и въобще всичко, което знаете! Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 17 407
НЕ знам точен адрес, намира се в Чайка. Чела съм добри отзиви тук, но ако си мислиш, че детето ти там няма да боледува- лъжеш се Confused

# 2
  • Мнения: 282
За съжаление, знам, че ще боледува, където и да е, но само там е приета и нямам избор. Чувала съм, че е една от най-добрите ясли във Варна, но една приятелка ми каза, че и доста лоши отзиви има. Интересувам се, все пак за детето ми става дума...

# 3
  • Мнения: 17 407
Е, то винаги има и недовлни. Има теми, но са в архива и наистина не се откриват. Дано се включат и други Peace

# 4
  • Мнения: 165
Дъщеря ми посещава втора гр. в тази ясла. Доволна съм и смятам,че в града наистина е ако не най-добрата,то поне е сред най-добрите.
Спрямо другите ясли са по-малко деца-мисля към 22 записани и се гледат на смяна от 2 сестри и 1 леля.
Памперса не е проблем, в началото ги оставяте за половин ден, докато се адаптира детето, могат да се носят и любими играчки,шишета,биберони. Това лято правиха ремонти на яслата,смениха дограми и балатуми. Мисля,че почти всички групи имат климатик, защото лятото нашата поне много яко я напича и не се диша без него.
Не всички групи, но специално нашата има просторна игрална и отделна спалня.

За лелите не мога да кажа лоша дума, но от някои не съм и възхитена Wink
Но съм спокойна  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 139
аз съм от тези с отрицателното мнение. Вярно, че детето ми беше там преди 5 г., но въобще не съм доволна. Може би зависи и при кои учителки ще се падне. Честно казано вече не си спомням как се казваха нашите, но бяха ужасни. Понеже съм на работа до 17.30, винаги съм ходила да вземам детето към 18.00, което ми се натякваше не един път /детето стояло по 12часа там какво било това/. Все пак работя и няма как сутрин да не я закарам в 8 и да я взема в 18 часа, а и работното им време мисля че беше до 19, но нали ако го няма моето дете ще си тръгнат по-рано. Освен това ми казаха, че трябва да купуваме и климатици /явно вече някой друг ги е купил/. Дано сега нещата да са се променили

# 6
  • Мнения: 165
Съгласна съм с Hristush, но мисля,че това го има по всички ясли и градини,да натякват на родителите, които идват по-късно и да се събират пари за какво ли не. Прочела съм и съм чула, обаче какви ли не неща и мнения за другите детски заведния, затова смятам, че от тези във Варна Санаториалната ясла е от най-добрите.
Има много ясли,където децата тръгват от раз по цял ден,без биберони,без шишета и без любимите играчки и биват много стресирани.
Тук предимството е и всекидневният преглед на децата от лекар (самата директорка).
Естествено,че не всичко е идеално. Но ако трябва да избирате между яслите,аз съм за тази Wink

# 7
  • Мнения: 139
незнам как стои въпроса с другите ясли, но за градината, в която бяхме след това имаше коренна разлика с яслата. Учителките бяха страхотни и детето ходеше с желание, докато в яслата не беше така. Явно нещата са се променили защото когато бяхме ние нямаше ежедневен преглед от директорката, а и нямаше такъв наплив от деца защото това беше яслата, която веднага взе детето ми без да се налага да чакам ред и т.н. /затова беше и там/

# 8
  • Мнения: 4 580
аз имам познати на които децата им ходят в тази ясла
тя по принцип се води за деца със здравословни проблеми , но нито едно дете там няма такива
това което знам че се води за една от най- желаните ясли и трябват много сериозни връзки за съжаление .

Общи условия

Активация на акаунт