Нещо като цицина на главата

  • 2 371
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 116
Здравейте момичета Simple Smile

Аз по принцип си имам проблеми с главата, имам страшно много пърхот, който по време на бременността се увеличи още повече. И така преди около месец усетих че имам нещо като малка цицинка на главата. Това нещо продължи да расте.

Ходих на дерматолог, който ми обясни че това нещо е мастно образование. Аз обаче нали съм станала Тома Неверни, и ме притеснява да не е нещо злокачествено (нещо напоследък съм взела да се притеснявам за глупости).

Имало ли е други с тоз мой проблем и как се лекувахте ?

# 1
  • Мнения: X
Мисля, че трябва да посетиш хирург, а не дерматолог.

# 2
  • Мнения: 5 592
Не чакай на форума.От"цицина"до "цицина" разлика голяма.И за да не се притесняваш излишно-отиди на хирург.Успех Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 116
Уфф, дерматолога при който ходих е много добър онко дерматолог и ми се иска да му имам доверие.

Това нещо беше мъничко като бенка когато се появи, после порасна, сега спря да расте.

С таз бременност ми е трудно на ЖК да отида пък камо ли хирурзи да търся и затова се разсейвам.

Благодаря ви момичета   bouquet

# 4
  • Мнения: 5 592
Не видях,че си бременна,понякога бременността провокира разрастване,пък щом имаш доверие на Д-ра,не се притеснявай толкова.Лека бременност и всичко да е наред:)

# 5
  • Мнения: 3 116
Да, явно е провокирано от бременността  ooooh!

Сега ходих пак при дерматоложката (работи на етажа под мен), страхотен лекар. Ще мажа 3 пъти с един крем и в сряда пак при мен. Категорична е че става дума за мастна плака  Hug Това нещо се води себорея доколкото разбрах  newsm78

# 6
  • Мнения: 2 082
имам две топчета на главата-сигурно ми никнат рога  newsm78 -шегувам се  Grinning
не знам от кога ги имам,също мисля,че са мастни образувания,но не съм ходила на лекар.майка ми имаше едно такова топче и отиде да и го махнат.моите са колкото едър грах и не ме болят.струва ми се ,че стават по-големи ,но нарастват бавно за сега...

# 7
  • Мнения: 3 116
Цицина вече няма  Hug

Мазах 3 пъти с едно лекарство и днес я изтъргаха с локално упойка. Сега пак ще мажа три пъти с това лекарство и край  Hug

# 8
  • Мнения: 5 592
Айде от тук нататък леко бременеене и само позитивни мисли и емоции Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт