някой вземал ли е ХУСК

  • 7 660
  • 10
  •   1
Отговори
  • Сливен
  • Мнения: 894
Препоръчаха ми го в една билкова аптека за регулиране функцията на стомаха и червата.
На него пише,че е обвивки от семената на индийски жиловляк
АКО сте го вземали моля за вашите отзиви Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 207
Да ,моя комшийка ,за прочистване на шлаките , при висок холестерол и т.н. ,много е доволна ,защото намалява апетита и отслабна дори ,но гадното е ,че получи запек
хуска е и много гаден за пиене ,но има ефект...........

# 2
  • Сливен
  • Мнения: 894
лелеее  #Crazy newsm78ами на мен ми го препоръчаха точно против запек
а пък и на кутийката така пише newsm78

# 3
  • Мнения: 2 865
лелеее  #Crazy newsm78ами на мен ми го препоръчаха точно против запек
а пък и на кутийката така пише newsm78
Против запек съм давала на детето. Доволна съм. Но трябва поне 1 месец май да се взима.

# 4
  • Мнения: 178
Аз съм го пила срещу запек. Може да се пие и в два та случая/т.е. и при разстройстово/, защото регулира стомаха. В упътването е указано при кой случай с какво количество вода да се приема. При мен имаше добре действие.

# 5
  • Мнения: 21
Здравей Хуска се пие точно против запек.Пия го вече два месеца и съм като часовник всеки ден!Давай смело!

# 6
  • Сливен
  • Мнения: 894
а пиеш ли много вода като го приемаш Thinking
и казаха ми,че не е вредно за кърмачки-някой знае ли нещо по въпроса? Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 512
Баба ми пиеше Хуск преди години и се кълнеше, че няма по-велико нещо за нейния стомах. Страхотно действало  Crazy.
Ама после нещо цената я препъна и сега не го купува.

# 8
  • Мнения: 1 380
а пиеш ли много вода като го приемаш Thinking
и казаха ми,че не е вредно за кърмачки-някой знае ли нещо по въпроса? Rolling Eyes
И аз го пиех докато кърмех(не 4е кърмех дълго де), но няма да ти навреди. Пий го спокойно. И като бременна съм го взимала, така, че давай смело...

# 9
  • Сливен
  • Мнения: 894
благодаря ти сладкишче  bouquet
поне няма да се чудя дали ще оакам малката Joy Joy Joy
а постоянно ли го пиеш (и по 2 пъти на ден ли) newsm78

# 10
  • Мнения: 1 380
благодаря ти сладкишче  bouquet
поне няма да се чудя дали ще оакам малката Joy Joy Joy
а постоянно ли го пиеш (и по 2 пъти на ден ли) newsm78

1-път на ден съм го пиела. Сутрин преди ядене, за да мога да отида до тоалетна.После го спрях защото корема ми се регулира. Това е някакво растение, и мисля, 4е въобще няма да окаже влияние на кърмата ти.
 

Общи условия

Активация на акаунт