добър ли е интернета на БТК?

  • 2 126
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Моля дайте мнение за Интернета на БТК

# 1
  • Мнения: 307
Аз съм доволна- и в офиса ,и в къщи съм към БТК, но зависи какво търсиш.

# 2
  • Мнения: 23
каква е разликата във връзка с тегленето на филми и музика

# 3
  • Мнения: 1 492
Ако ще го ползваш за теглене, по-добре да си с LAN.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 951
за теглене на филми ,не е добър.

# 5
  • Мнения: 2 070
В София нета е към Софийска кабелна компания или нещо подобно. Върви в пакет с кабелната - общо 30лв. Теглеше кат пушка. Филми от торенти за 5 - 10 минути дърпа...Музика, всичко, не е имало вируси, не е изключвал, много добър.
На работа даже беше по-бавен, пък бяхме медийна агенция, държаха на бърз нет и качествен.

За БТК в Плевен не чувам добри работи, за нета им де. За другите градове не знам. Аз съм тук на Евроком, пак в пакет с кабелна за около 25 лева.

# 6
  • Мнения: 953
Аз съм много доволна. Peace

# 7
  • Мнения: 4 418
Доволна съм и понеже не съм в час с тая техника и софтуер..Ако има проблем,вкл. кабела да ми измъкне малката и аз да не се усетя от какво нямам интернет  Grinning Имат денонощно оператори и за секунди са ми решавали проблема.

# 8
  • Мнения: 2 161
Доволна съм,тегля филми като невидяла.С бтк adsl 2048 съм.

# 9
  • Мнения: 4 585
На кой телефон звъните при проблеми?

# 10
  • Мнения: 738
Аз съм на БТК ADSL 4096 Peace
На прИмоция го хванах Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 207
За цялата страна тел. е 070017111.
И аз съм доволна. Peace

# 12
  • Мнения: 160
Аз съм на БТК ADSL 4096 Peace
На прИмоция го хванах Mr. Green

И аз съм така. Много сме доволни филми се теглят без проблем.

Преди да изтегля Отчаяни съпруги например ми отнемаше един ден сега има случай и за 3 часа е готов.м  Wink

Освен това имаме и безжичен интернет, което си е супер даже ходих с комп в съседите и там хваща без проблеми.

# 13
  • Мнения: 524
В София нета е към Софийска кабелна компания или нещо подобно. Върви в пакет с кабелната - общо 30лв. Теглеше кат пушка. Филми от торенти за 5 - 10 минути дърпа...Музика, всичко, не е имало вируси, не е изключвал, много добър.
На работа даже беше по-бавен, пък бяхме медийна агенция, държаха на бърз нет и качествен.

За БТК в Плевен не чувам добри работи, за нета им де. За другите градове не знам. Аз съм тук на Евроком, пак в пакет с кабелна за около 25 лева.
Много евтино.

# 14
  • Мнения: 4 585
За цялата страна тел. е 070017111.
И аз съм доволна. Peace
Да, но в договора ми пише, че е на цената на 1 градски разговор.
На разпечатката ми излезе като секс телефон. Четири разговора за 17лв.

Общи условия

Активация на акаунт