Нова Година в България

  • 20 463
  • 121
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 819
Интересувам се за Новогодишните пакети в България. Не сме ползвали досега и ще ми е интересна всякаква информация. Някой са доста скъпи, особено по зимните курорти, оправдано ли е това? Ако пък някой е резервирал вече нещо интересно, моля да сподели!
Ще се радвам на всякакви отговори!

Последна редакция: сб, 13 окт 2007, 01:32 от Тинтири-Минтири

# 1
  • Мнения: 2 197
Защо не пробваш през гугъла?
За момента вариантите за България са малко и много скъпи. Аз срещнах само за Пампорово, Боровец, Банско, Велинград, Габрово и Узана. Цените започват от 330 лв и стигат до 1000. Говорим за пакет 3 или 4 дена, почти навсякъде има и вечери (освен Новогодишната).
На същата цена, даже и на много по-ниска има прекрасни предложения за Гърция, Македония, Турция и къде ли още не.

# 2
  • Мнения: 523
тепърва почват да излизат пакетите за нова година. къде искаш като курорт:)

# 3
# 4
  • Мнения: 2 631
chudovisteto, благодаря!

  bouquet

# 5
  • Мнения: 210
Няма защо Grinning
Нямах време да ги разглеждам,така че ако мернеш нещо интересно,свирни  bouquet

# 6
  • Мнения: 151
Ами чудим се къде да празнуваме Нова Година. Ровя си се аз из нета, ама ми трябват отзиви за хотели с просторни ресторанти, тъй като малката на 31 декември прави 1 годинка  Blush. Та ми се ще  ресторанта да е  широк, да не е задимен...изобщо ще намеря ли такъв? А и ми се ще хотела да е в планина, защото все пак Нова Година е а и ако случим на сняг...Та моля Ви дайте идеии

Предварително Ви благодаря!   bouquet

# 7
# 8
  • София, България
  • Мнения: 5 573
Има много интересна оферта на емералд за Широка лъка
хотел Широка лъка. Днес на връщане от Девин минах да видя хотела - страхотен е НО не ми се мисли как ще е през зимата с кола дотам.
Да го имате предвид ако ви съблазни офертата. Дори сега - без сняг и т.н си е чисто самоубийство да се отиде до самия хотел с кола - пътя представлява 300 метра козя пътека и последните 100 са с някакъв невъобразим наклон сочещ към пропаст.... оставихме колата и издрапахме пеш  Crazy

# 9
  • Мнения: 139

а какви са цените и имат ли оферта за Нова година?

# 10
  • Мнения: 533

Цените са нормални , поне през лятото бяха така , мога да проверя ако желаеш.

# 11
  • Мнения: 139
ако не ти представлява трудност можеш ли да кажеш повече подробности-храната как беше, стаите, обслужването. На сайта не изглежда зле, но съм била на места, където като отида много се различава от снимките, които са пуснали за реклама.

# 12
  • Мнения: 533
ако не ти представлява трудност можеш ли да кажеш повече подробности-храната как беше, стаите, обслужването. На сайта не изглежда зле, но съм била на места, където като отида много се различава от снимките, които са пуснали за реклама.

Аз лично съм много доволна.Стаите са модерно обзаведени , чисти и големи.Храната също ми хареса . Дават ски оборудване и пистата не е много стръмна. Обслужването е на ниво.

# 13
  • Мнения: 139
благодаря за информацията  bouquet

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ако не ти представлява трудност можеш ли да кажеш повече подробности-храната как беше, стаите, обслужването. На сайта не изглежда зле, но съм била на места, където като отида много се различава от снимките, които са пуснали за реклама.
Аз лично съм много доволна.Стаите са модерно обзаведени , чисти и големи.Храната също ми хареса . Дават ски оборудване и пистата не е много стръмна. Обслужването е на ниво.

добре де. Дай някакви конкретни цени за НГ или за Коледа, плз!

Общи условия

Активация на акаунт