Пожелайте ми успех

  • 3 183
  • 53
  •   1
Отговори
  • при моите любими
  • Мнения: 2 519
Здравейте момичета, очакващи своите мечти за бебче да се сбъднат. Аз съм една от вас. Дълго се чудех къде да се запиша, но все не набирах смелост и предпочитах само да чета и да споделям, вътрешно в себе си, вашите хубави и не толкова хубави моменти. Опитваме се да си имаме бебче с моята половинка вече шест месеца. Като цяло не са толкова много време, но за мен се оказаха цяло предизвикателство Simple Smile На кратко, всичко при мен е привидно нормално, не съм си правила много задълбочени изследвания, само задължителните прегледи, цикълът ми е точен, по неговия си начин, през месец на 28 дни, следващият на 26, така ми се редува от както се помня. Този месец трябваше да ми е от късия следователно, да ми дойде на 26ти ден, който се падаше вчера, но лелката още не е дошла. Толкова много се надявам да се е случило това което най-много желая, че се обръщам с молба към вас да ми пожелаете успех и дано всички ние скоро сбъднем най-съкровената си мечта, да бъдем с нашите деца. 

# 1
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Пожелавам ти бебче!!!

# 2
  • Мнения: 588
Успех и да се похвалиш с положително тестче скоро Peace Hug

# 3
  • Мнения: 202
Пожелавам ти успех най-искрено-така, както се пожелава успех на някой, който е от "твоя отбор" и гледа в същата посока като теб, и има твоите страхове, и твоите надежди, твоите поражения и твоите победи....Дано!!! Praynig

# 4
  • Мнения: 57
И аз те разбирам!!! Моят цикъл също е през месец.Пожелавам ти положителен тест и едно сладко бебе да ви радва с таткото Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 1 248
Късмет!!! Дано се е получило!!! Hug

# 6
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Успех и от мен! Имаш стиснати палци и подкрепата ми! Пиши какъв е резултата от теста!

# 7
И от мен имаш стиснати палци и успех! Дано да ни зарадваш и да дадеш страхотен старт за седмицата!

# 8
  • гр.София
  • Мнения: 250
И от мен успех и ще чакаме да кажеш резултата.Не ни дръж дълго в напрежение  EFP preggo fingerscrossed

# 9
  • Мнения: 7 716
Късмет ти желая, но шест месеца при редовен цикъл и редовни контакти си е много време и може би не е лошо да потърсиш специализирана консултация.

# 10
  • Видин
  • Мнения: 961
Пожелавам ти успех!
Пиши тук в темата като направиш тест. Hug Praynig

# 11
  • Мнения: 85
Успех и от мен! HugАз също съм със закъснение и знам какво е чакането.Дано да е това,което искаме!!! Praynig Praynig

# 12
  • Мнения: 1 247
УСПЕХ И ОТ МЕН ЕЙЙЙЙЙЙ ДА ПИШИШ

# 13
  • Мнения: 3 294
Имаш един чифт стиснати палци и от мен.Успех и скоро да се похвалиш/ Hug

# 14
  • Мнения: 146
Стискам палци! УСПЕХ  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт