Срастване отдолу на момиченце???

  • 4 525
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 684
Мами,здравейте!
Много съм притеснена!
Днес забелязах нещо много странно и обезпокоително.КАто почиствах гениталиите на дъщеря ми забелязах че входа на влагалището е затворен Sad с нещо като лека ципа.Моля ви ако някоя мама е имала такива проблеми споделете,какво сте правили или на какви манипулации са ви подлагали?
Говорих с педиатърката и -тя много се зачуди,но утре ще я види и вероятно каза че ще ни праща на хирург или детски гинеколог Cry Лошо ми стана като ми каза-дано всичко мине безболезнено и да не се травмира детето!

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Имаше подобна тема назад...потърси я!

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=20474 - ето я темата

# 3
Цитат на: lionkata
Мами,здравейте!
Много съм притеснена!
Днес забелязах нещо много странно и обезпокоително.КАто почиствах гениталиите на дъщеря ми забелязах че входа на влагалището е затворен Sad с нещо като лека ципа.Моля ви ако някоя мама е имала такива проблеми споделете,какво сте правили или на какви манипулации са ви подлагали?
Говорих с педиатърката и -тя много се зачуди,но утре ще я види и вероятно каза че ще ни праща на хирург или детски гинеколог Cry Лошо ми стана като ми каза-дано всичко мине безболезнено и да не се травмира детето!
  Няма страшно - ще се "скъса" сама или ако има чести инфекции, а при вас явно не е така,  ще се наложи да се резне - това ще ти каже детски уролог. Поискай направление и я заведи на преглед в "Пирогов". Дъщеря ми имаше същата тънка ципа между малките срамни устни и към годинка изтъня и се скъса сама. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 684
Цитат на: Шани


Благодаря Шани Simple Smile ще прочета сега всичко!

# 5
  • Мнения: 684
Цитат на: Anonymous
Цитат на: lionkata
Мами,здравейте!
Много съм притеснена!
Днес забелязах нещо много странно и обезпокоително.КАто почиствах гениталиите на дъщеря ми забелязах че входа на влагалището е затворен Sad с нещо като лека ципа.Моля ви ако някоя мама е имала такива проблеми споделете,какво сте правили или на какви манипулации са ви подлагали?
Говорих с педиатърката и -тя много се зачуди,но утре ще я види и вероятно каза че ще ни праща на хирург или детски гинеколог Cry Лошо ми стана като ми каза-дано всичко мине безболезнено и да не се травмира детето!
  Няма страшно - ще се "скъса" сама или ако има чести инфекции, а при вас явно не е така,  ще се наложи да се резне - това ще ти каже детски уролог. Поискай направление и я заведи на преглед в "Пирогов". Дъщеря ми имаше същата тънка ципа между малките срамни устни и към годинка изтъня и се скъса сама. Simple Smile


Ама при нас досега всичко е било нормално и никакво срастване е нямало-просто се появи сега Weary Ще я водя утре пък ще видим???

# 6
Не се притеснявай, може би не си го забелязала.   Hands Thumbsup

# 7
  • Мнения: 1 266
Няма да имате проблем, те в другата тема мамите са обяснили.
Маже се с естрогенно кремче около 2-3 седмици и всичко е цветя и рози.

Не давай да я режат и не чакай да се скъса сама. Просто ако педиатърката ви не е запозната, потърси лекар, който да ви изпише кремчето.

Къде ще водиш детето в неделя по доктори?
Това може да почака до понеделник спокойно.

П.П. Приятно ми е, нова съм Simple Smile
Ще ставам педиатър, та поназнайвам това-онова Simple Smile

# 8
  • Мнения: 684
Цитат на: Котката Марта
Няма да имате проблем, те в другата тема мамите са обяснили.
Маже се с естрогенно кремче около 2-3 седмици и всичко е цветя и рози.

Не давай да я режат и не чакай да се скъса сама. Просто ако педиатърката ви не е запозната, потърси лекар, който да ви изпише кремчето.

Къде ще водиш детето в неделя по доктори?
Това може да почака до понеделник спокойно.

П.П. Приятно ми е, нова съм Simple Smile
Ще ставам педиатър, та поназнайвам това-онова Simple Smile


И на мен ми е приятно  friendship
Благодаря за съветите и за успокоението!
А, ние утре ще ходим до педиатърката и ,а ако трябва да ни даде направление за някъде евентуално в понеделник Wink

# 9
  • Мнения: 41
Отидете във 2-ра градска болница при д-р Николова(детски гинеколог)много добър специалист и Човек. Процедурата е рутинна и безболезнена за детето-без рязане. Добре е, че си го видяла на време, защото това е "онище на бактериални инфекции", цитирам една педиатърка от същата болница. Можело да се задържа там урина.  Това срастване се казва синехии.

# 10
  • Spain
  • Мнения: 3 750
както са ти казали няма нищо опасно  Wink  - някои беше писал 4е в БЪлгария не ги внасяли тези кремове ,ако ти отговорят така питаи за Колпотрофин ,да ти обяснят как то4но трябва да мажеш и прави6 (по добре лекар да ти каже ) и ми пи6и на ли4ни  Wink

Общи условия

Активация на акаунт