само нещастия защо така?

  • 2 105
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 748
В последно време само нещастия ми се случват относно здравето.Аденом на хипофизата с много високи стйности на FCH,вследствие на това съм в началото на критическата ,но в същото време ми идва редовно цикъла.Сега чакам да ми дойде и да влизам в ендокринология за да ми правят изследвания и да видим какво да ме правят.Отгоре на това имам уплътнение на гърдата което все още не е ясно какво е ще правя ехография, и отделно мастопатия/отпреди си я знам но сега може би в следствие хормоналното нарушение много ме боли/
По принцип съм силна /духом/жена, работя гледам си дъщеричката и не хленча.Имах две вечери безсъние след новините и сега си спя нормално водя нормален живот без истерии в крайна сметка каквото е такова.Мъж ми е до мен и ме подкрепя,майка ми баща ми свекървата всички ми помагат с всички сили може би това ме прави силна.И въпреки това ЗАЩО тези изпитания на никой не съм направила нищо лошо на неприятелите си даже не съм пожелавала нещо лошо,паля свещичка за всички на тоя свят да са щастливи/не вярвам в  бог точно ,но вярвам в някаква сила/Не искам близките ми да страдат покрай мен искам всичко да свърши да ми дават хапчета ,да ме режат каквото трябва да става да става ,че това невидение измъчва всички.
Това е имах нужда да го излея.
Стискайте ми палци да мине всичко наред,че дъщеричката ми е на 3год/аз на 32г./ и има нужда от мен,а и на мен ми се живее спокойно и без болести.

# 1
  • Мнения: 750
 Praynig Praynig
Дано вси4ко мине на ред и забравиш за тези моменти! Hug

# 2
Гледай с оптимизъм на нещата и те винаги се оправят.Давам този съвет,защото съм го изпробвала и действа.Желая ти всичко да се оправи и да ти се случват само хубави неща от тук нататък.

# 3
  • Мнения: 22 867
Спомняй си от време на време за нас, тук ще имаш подкрепата на доста хора. Ще се справиш! Всеки има трудни моменти.

# 4
  • Мнения: 3 622
Не се предавай след лошото идва и хубаво. Дано нямаш повече никакви проблеми

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Желая ти мнго здраве и късмет занапред. Може би ти трябва малко почивка, откъсване от всичко и повече позитивни емоции? Желая ти ги! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 6
  • Мнения: 953
 Praynig

Пожелавам ти късмета ти да се обърне и да последват много хубави моменти.

"Най-тъмно е преди зазоряване"  - всеки изпада в мрачни настроения и мисли, важното е да си убедена, че е временно и нещата  ще се оправят.

Бъди силна и не се отчайвай   bouquet:

# 7
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Дано това е просто поредният труден период от живота ти, който по-бързо да отмине. Стискам палци всичко да се оправи!Късмет!

# 8
  • Мнения: 6 607
Желая ти успех дано всичко се нареди както трябва.Преди години още бяхме гаджета с мъжът ми в една седмица на него му откриха мозъчен аневризъм , а  при мен имаше съмнение за рак на гърдата .Е, аз рак нямах /слава богу/ на него му правиха сложна операция и шансовете за оживяване и възстаноняване бяха малки.Оперираха го и  възстанови се за рекордно кратко време -пожелавам ти и при теб така да се случи  Hug

# 9
  • Мнения: 7 107
skela, може би когато ни се случват хубави неща, ние ги приемаме за даденост и не ги забелязваме.
Когато обаче попаднем в лошата серия, през лентата на живота ни минават само лошите моменти.

Пожелавам ти скоро да излезеш пак на светло и да помниш всяко хубаво нещо, макар то да е незначително за другите.
Както и другите са ти казали - бъди силна, не се давай на отчаянието. Ти имаш за какво да се бориш и да живееш.
 Hug  bouquet

# 10
  • Мнения: 25 441
Спокойно! Всичко ще се оправи!  Hug
Ако се замислиш, има къде-къде по-лоши неща на този свят, нали?  Tired

# 11
  • Мнения: 2 070
Стискам палци да се подобрят нещата.
Няма да давам акъл, щото ще изглеждам смешно, но ти препоръчвам, колкото и идиотско да прозвучи, да прочетеш книгите и да изгледаш филмите препоръчани ей тук, има и линкове към тях:  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=227599.0
Такъв начин на живот лично на мен ми е помогнал да се справя със сериозни болести, но каквото и да кажа ще прозвучи несериозно.
Живей така сякаш си здрава. Спирам.

# 12
  • София
  • Мнения: 10 233
Права си за едно - да не знаеш какво точно ти е е по-страшно понякога от "страшна" диагноза. Стискам палци всичко да се оправи и скоро да си напълно здрава.  Peace

# 13
ееее, стига такива фаталистични мисли! Гледай само напред и бъди оптимист! Ще видиш че всичко ще се оправи ( казвам ти го от собствен опит).

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
От сьрце ти желая по-скоро всичко лошо да остане зад гьрба ти и нещата се наредят по-най добрия начин за теб и семейството ти  Hug

Общи условия

Активация на акаунт