Избор на тъканна банка

  • 1 262
  • 6
  •   1
Отговори
Чудя се коя от 3-те лицензирани да избера : Св.Лазар , клиника Малинов , Булген.
Моля някой ако знае нещо да помогне със съвет!
Мерси !!! Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 1 230
Ние се доверихме на Малинов. А кои са Булген? За първи път ги чувам.

# 2
  • Мнения: 998
Ние също избрахме Клиника Малинов. Св. Лазар са ми много не симпатични, а Булген не съм ги и чувала  newsm78

# 3
  • Мнения: 589
Привет, моят опит с тъканната банка се оказа несполучлив и мисля, че ще ви е полезно да го споделя:

Доверих се на банка за стволови клетки, направиха ми отлично впечатление, имаха препоръки, опит, дори договор с банка за кредит ... въобще бяха помислили за всички опции.

Лекарката беше много внимателна, пристигна в болницата, веднага щом й се обадих, че ме приемат за раждане. От предродилна я чувах как се уговаря с лекарите, докато чакахме същинската част.

Това което се получи в крайна сметка е, че умбиликална кръв не ми бе взета.

Лекарката просто беше изгонена от болницата. Както разбрах впоследствие, лично от директора на болницата. Имам доверие в хората от тъканната банка и вярвам на обяснението им. Знам също, че са се опитали по всякакъв начин да убедят ръководството да вземе пробата, дори са настоявали да прехвърлят сделката на тях \свързана с директора на болницата фирма предлага тази услуга\, само и само стволови клетки да бъдат взети. 

Получих извинения, пълната сума, която бях внесла, но не и клетки.

Лично за себе си, обвинявам ръковоството на болницата. Също и беззаконието у нас, което така и не наказа болницата за отказа \нормативната уредба на Комисията по трансплантация задължава всяка болница да оказва съдействие\.

Изрично не споменавам имена, не искам нито да затрия нечий бизнес, нито пък да ви настройвам и да предрешавам избора ви на болница. Просто искам да ви дам две препоръки:

Първо, намерете начин да получите гаранции от болницата, в която сте решили да раждате, че процедурата ще бъде извършена.
Второ, в договора с тъканната банка, настоявайте да бъде включена неустойка.

# 4
  • Мнения: 589
Чудя се коя от 3-те лицензирани да избера : Св.Лазар , клиника Малинов , Булген.
Моля някой ако знае нещо да помогне със съвет!
Мерси !!! Simple Smile

Това категорично не са единствените лицензирани

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 953
А нещо за Варна и Майчин дом  newsm78 някой чувал ли е? Ще ми се да чуя бнения на вече опитали мамчета Simple Smile Благодаря Ви Simple Smile

# 6
  • Мнения: 98
Ние ползвахме Булген. Имам координатите на д-р Саръев от Варна, мисля че работи в Майчин дом. Много съм доволна от отношението. Само се моля никога да не се налага да ги ползваме.

Общи условия

Активация на акаунт