Мамолог Варна?

  • 22 901
  • 15
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 428
Може ли някой да ми препоръча мамолог с хубав мамограф във Варна? Мерси предварително!

# 1
  • Мнения: 17 401
БИх препоръчала д-р Гърдевска, но е в чужбина. Д-р Темелкова в клиниката на проф. ТЕмелков, или д-р Недева в Терапията(преглежда и по ЗК).

# 2
  • Варна
  • Мнения: 428
Мерси, ще пробвам с д-р Темелкова.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 383
и аз за темелкова бих те посъветвала
между другото днес бях там по друг повод и една дама пред мен се интересуваше и момичето от рецепция обясни че е по добре да се отида на преглед при хирург и той да прецени дали на ехо- или на мамо - граф

# 4
  • Варна
  • Мнения: 428
Хирург  newsm78 ? незнам....Аз не напипвам бучка, имам от време на време болки в едната гърда, може и от сутиен да е, но все пак искам да ме види мамолог..

# 5
  • Мнения: 17 401
Я отивай при Темелкова! Ще те види на ехограф жената, дано всичко е наред!

# 6
  • Варна
  • Мнения: 428
Това смятам да направя. Мерси !

# 7
  • Варна
  • Мнения: 428
Ходих при г-р Темелкова, гледаме на ехо и видя киста на едната гърда.  Cry Каза, че трябва да се наблюдава и след 3 месеца ме вика на преглед. Искам да отида и при още някой, за да съм сигурна. При кого друг? Д-р Недева в Терапията не е ли образна диагностика?
Разни близки ми казаха за д-р Брюкнер, д-р Ненков, д-р Самуил Кузманов (гръден хирург). Последния ми го препоръча GP-то, та най-много имам вяра. Някой нещо да знае за тези д-ри?

# 8
  • Мнения: 17 401
Става при последните двама, Брюкнер най- много да те привика веднага на операция. ЗАщо искаш да те види още някой? Тя Темелкова си е специалист по образна диагностика, щом е видяла кистата, едва ли я няма... Гръдните хирурзи какво друго очакваш да ти кажат? Peace

# 9
  • Мнения: 593
Ходих при г-р Темелкова, гледаме на ехо и видя киста на едната гърда.  Cry Каза, че трябва да се наблюдава и след 3 месеца ме вика на преглед. Искам да отида и при още някой, за да съм сигурна. При кого друг? Д-р Недева в Терапията не е ли образна диагностика?
Разни близки ми казаха за д-р Брюкнер, д-р Ненков, д-р Самуил Кузманов (гръден хирург). Последния ми го препоръча GP-то, та най-много имам вяра. Някой нещо да знае за тези д-ри?
Само за информация искам да ти кажа, че още преди 4 години д-р Белинов ми откри киста на едната гърда, но както на теб са ти казали ше я следи на всеки 3 месеца, в никакъв случай не е искал да я оперира, даже напротив. По-скоро аз всеки път го врънкам за това. Така че може и на хирург да пробваш евентуално

# 10
  • Мнения: 290
аз също бих те посъветвала да минеш първо на ехография и след това на консулт при гръден хирург. моят гръден хирург е доц. Радев, оперирал ме е 3 пъти от фиброаденоми. той ми препоръчва винаги да ходя на ехография при д-р Темелкова и съобразно резултатите от ехографията решава какво да прави. преглежда в клиника Темелкови и в Европа.
ноооооо при последния преглед при Темелкова тя реши че съм пак с фиброаденоми, което се оказа че не е вярно. при преглед на друг ехограф ясно се видя, че е киста и Радев беше съгласен с втората диагноза. той беше категоричен, че няма да оперира кистата и ще я наблюдаваме, а и малко след това забременях и каза, че има голяма вероятност кистата сама да се спука.
пиша това по повод д-р Темелкова - аз лично не съм доволна от прегледа и, още повече че вярна диагноза ми постави гинеколог, който ми направи ехографията.
добри отзиви (и то от друг лекар) съм чувала за ехографски преглед на гърди за д-р Симеонова, прегледжа  в жълтата сграда - мед. център "СВ. АНА" в двора на Окръжна болница. скоро мисля да я посетя, че откакто съм родила не съм ходила на контролен преглед Embarassed

# 11
  • Мнения: 230
Д-р Гъревска, д-р Брюкнер- в Майчин дом. И от двете бях мн. доволна. Не са ме привиквали на операция.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 132
От Гърдевска и аз бях доволна, но тя забегна в чужбина. За Брюкнер съм чувала добри отзиви, но мисля, че в момента не работи, след трагедията, която й се случи. Преди месец някъде бях звъняла да питам в Майчин дом и ми споменаха само мъжки имена. Ходих при Темелкова, доволна съм.

# 13
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 575
Д-р Росен Хинев - много добър диагностик и освен това и гръден хирург. Ако има съмнения ще те прати на ехограф или мамограф. Кабинетът му е срещу Окр. болница в първата пресечка на "Ген. Колев" от светофарите.

# 14
  • Мнения: 327
Майка ми е доволна от Хинев,аз съм ходила преди при Брюкнер,а след раждането при Симеонова по препоръки.

Общи условия

Активация на акаунт