Проблем с антивирусна AVG Free Edition

  • 1 239
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
От днес получавам следното съобщение : Resident Shield is not loaded. Уплаших се, щото това на практика означава, че не се зарежда модула, който търси вирусчета в оперативната. Щракнах на Пропъртис-не е активно въобще. От General tab чекнах Ignore faulty conditions in the component, AVG се оцвети пак, но-съобщението за грешка - Resident Shield is not loaded - си остава. Дали плаче за изцяло нов преинстал? newsm78
Дайте акъл, моля.

# 1
  • Мнения: 6 991
И моята прави проблем. Преинсталирахме я и пак прави.  Tired Поне аз твърдя, че прави, защото съм я наблюдавала повече време от него как се "държи". Компютърният инженер твърди, че е наред и отказва да я смени, а аз не мога да се доредя на компа от него. Очаквам вирус в скоро време. Sick

# 2
  • Мнения: 4 435
Аз пък имам Троянски кон.Случвало ли ви се е?Наистина ли всичко трябва да ми се преинсталира всичко отново.
Не тази вечер, Жозефина!. дано не е проблем че използвам темата ти да си задам въпросчето. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 5 370
Аз пък имам Троянски кон.Случвало ли ви се е?Наистина ли всичко трябва да ми се преинсталира всичко отново.
Не тази вечер, Жозефина!. дано не е проблем че използвам темата ти да си задам въпросчето. Simple Smile
Троянският кон си се хваща и си стои in the Virus Vault. Или го изчистваш, или програмата сама си го изчиства. Не е нещо фатално, не е като да е вирус. Peace

# 4
  • Мнения: 4 435
Аз пък имам Троянски кон.Случвало ли ви се е?Наистина ли всичко трябва да ми се преинсталира всичко отново.
Не тази вечер, Жозефина!. дано не е проблем че използвам темата ти да си задам въпросчето. Simple Smile
Троянският кон си се хваща и си стои in the Virus Vault. Или го изчистваш, или програмата сама си го изчиства. Не е нещо фатално, не е като да е вирус. Peace


Мерси много.  bouquet
Аз се притесних,защото една позната ,която уж много разбира,ми каза,че това е ужасно,че трябва да ми се преинсталира всичко и разни такива.

# 5
  • Мнения: 4 651
Ами пробвай да я преинсталираш. Може да не се е ъпдейтнала нещо като хората последния път.

Първо я махаш от Control Panel->Add remove programs, после инсталираш пак.

Free версията ли е това или кракната пълна?

От тука free версията: http://free.grisoft.com/filedir/inst/avg75free_488a1157.exe

Някои вируси деактивират real time защитата на антивирусните също.

# 6
  • Мнения: 4 651
Аз пък имам Троянски кон.

Как разбра, че си имаш? Как се казва? Твоята позната ако беше лекар щеше да раздава диагнози само след "Здравейте, боли ме нещо" Simple Smile.

# 7
  • Мнения: 5 370
F(x)-благодаря, оправих още снощи проблема по описания от тебе начин. От известно време съм по-смела с компютрите, така се налага. Само че снощи не искА да се ъпдейтне и ми даваше, че е аут ъф дейт .Тази сутрин сама си намери файлчето и сега е пак цветна. Mr. Green Проверих и за error messages.
Иначе не е крак, фрой версията е.
Ако имаш кракче-приемам на ЛС или хвърли един мейл, моля. Praynig

# 8
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Я вземи си инсталирай NOD 32 по-добре.Аз досега не съм имала проблеми с нея.

# 9
  • Мнения: 5 370
Я вземи си инсталирай NOD 32 по-добре.Аз досега не съм имала проблеми с нея.
И една приятелка ми го предложи това, май ще взема да се замисля.
Първо обаче да се консултирам с "главното командване". Mr. Green

# 10
  • Мнения: 4 651
Я вземи си инсталирай NOD 32 по-добре.Аз досега не съм имала проблеми с нея.

Проблеми няма като няма вируси Simple Smile, т.е. като ги лови антивирусната, а не като ползваш "най-модерното" в момента Simple Smile.

Ако имаш кракче-приемам на ЛС или хвърли един мейл, моля. Praynig

Не ти е нужен крак за фрее версията Simple Smile, тя за това е фрее Simple Smile.

# 11
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Я вземи си инсталирай NOD 32 по-добре.Аз досега не съм имала проблеми с нея.

Проблеми няма като няма вируси Simple Smile, т.е. като ги лови антивирусната, а не като ползваш "най-модерното" в момента Simple Smile.

Никой не си е помислил обратното. Wink Пък това за "най-модерната"... newsm78 нещо не го схванах.
Препоръчвам й я понеже почти всички мои познати, които разбират от подобни проблеми, са с нея. Не знаех, че и при антивирусните има мода...Брей, колко съм изостанала. Mr. Green

# 12
  • Мнения: 4 651
Доста голяма рекламна кампания имаше на този антивирусен софтуер в БГ, това имам предвид под модерна. Да рекламират антивирусна по радио за сефте чух Simple Smile.

А иначе NOD32 има само 30 дневна пробна версия, AVG free верията е безплатна за некомерсиална употреба. Това за мен е достатъчен довод, за да реша кое да ползвам като не искам или нямам възможност за плащане на антивирусна програма /не се заяждам Wink/

# 13
  • Мнения: 2 759
                  И аз съм за AVG-то, няма нужда да кракваш непрекъснато, ако и да има бъгове тук-там... Н ма кефи NOD-а...

Общи условия

Активация на акаунт